Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen netes oldalakon...

Ti milyen netes oldalakon szoktatok parfümöket rendelni?

Figyelt kérdés
Láttam hogy a neten kicsivel olcsóbban lehet rendelni mint a boltokba venni ( egy valentino parfümre gondoltam). Csak nem vagyok benne biztos hogy nem átverés vagy ilyesmi. Ha vki vett már netről parfümöt, akkor leírná nekem az oldal nevét?

2014. febr. 9. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nagy parfummanias vagyok, nem sok bolt van, amit megbizhatonak tartok, de ezektol pl barmikor nyugodt szivvel rendelek:

- iparfumeria.hu (olcsobbak, de 990 ft futar mindig hozzajon, sokszor meg igy is megeri innen rendelni es nalam a pirospont, hogy tudok illatmintakat is rendelni)

- parfumcenter.hu (itt van pick-pack ponti atvetel, ami nalam pirospont es a facebook oldalukon van kuponkod, amivel 10% kedvezmeny kaphatsz)

- illatfelho.hu (nincs szallitasi koltseg, futarral szallitanak)

- parfumoutlet.hu (futardij van, 1000 ft)

ahonnan az adott parfumot szallitassal egyutt olcsobban meg tudom venni, onnan rendelem

2014. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az illatmintat ugy ertem, hogy az iparfumeria az egyetlen, ahonnan tudok csak ugy illatmintat rendelni. Az illatfelho.hu-rol is lehet, de csak akkor, ha legalabb egy normal kiszerelesu parfumot is veszek.


Ha pl a Valentino Valentinara gondoltal, akkor az 50 ml-es kiszereles a negy oldal kozul legjobban a parfumcenter.hu-rol eri meg legjobban, ott a kupon levonasa utan 15 276 Ft lesz ingyenes kiszallitassal, vagy pick-pack ponton atveheted. Kuponkod: FB-43265K

2014. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!