Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk tetszik nektek az ennyire...

Fiúk tetszik nektek az ennyire kitusolt szemem? C: Vagy túlzás? 14L

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 21:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen nagyon erős ahhoz képest, hogy még csak 14 vagy. Azt hiszem pontosan így kenik ki a szemüket a tiniribik a bulikban.

A második képen meg tényleg elég gagyin húztad ki a szemhéjad.

Úgyhogy igen, túlzás. Egy 14 éves KISLÁNY nézzen ki korához képest lánynak, természetes arccal, és kinézettel, ne úgy, mint egy huszonéves prosti.

2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a sminkeléssel jelzed a környezetedben megforduló ellenkező nemű embertársaidnak, hogy nemileg érett korba léptél és kész vagy az utódnemzésre?


Amúgy nagyon jól néz ki, de szerintem is túl fiatal vagy ehhez.

2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
1 évesen miért sminkeled magad? Netalán 16 évesen már plasztikát és botoxot is szeretnél? Nevetséges...
2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Még éééépp hogy a max talán ami nálam ok. De majdnem sok, viszont ehhez, hogy jobban megtudjam mondani tényleg arc kéne, mert az összkép...

Egyébként jobb szeretem enyhébben, épphogy. :)

2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Megfogadom a tanácsokat és nem fogok sminkelni!:) Ment mindenkinek a zöld pacsi.;)
2014. febr. 10. 21:23
 26/28 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt nőn szép a smink ha szépen van megcsinálva, de egy tinilányon inkább csak vicces.
2014. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
szerintem ez 14 évesen sok. amúgy így ez csak egy szem közelről, arcod nélkül semmit nem lehet megállapítani
2014. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

14 évesen ez túlzás,majd pár év múlva.Egyébként szép kék a szemed,tussal gyönyörű drámai tekinteted lehet,de mondom,csak pár év múlva! :)

Amúgy az első képen azt néztem,hogy a tus íve eléggé lefelé "hajlik",ettől ettől elég fáradt,szomorú tekintete lesz az embernek (mondjuk arc nélkül nyilván nem lehet így megmondani,de nekem ez a tapasztalatom),szóval próbáld majd meg fölfelé rajzolni az ívet.A másik,hogy a spirál eléggé összetapasztotta a pilláidat,ez sem túl szép,van ehhez direkt ilyen kis kefe amivel szét tudod választani,sokkal szebb lesz az összhatás.Nyugodtan gyakorolj,próbálkozz otthon,de még egy ideig ne mászkálj ilyen sminkben.

2014. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!