Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Paróka vagy hajszínezés conra?

Paróka vagy hajszínezés conra?

Figyelt kérdés
Conra szeretnék parókát venni, nem cosplayre készülök ezért nem szívesen adok ki 5-6000nél többet rá. Ennek szeretnék beöltözni: [link] vagy lehetséges hogy ennyire befogná a hajamat a színező? (hosszú barna hajam van.)

2014. febr. 11. 18:29
 1/6 anonim válasza:
Sziaa gou chan huu tok vicces szereplo xd szerintem parokaval jobban jarsz mert azt fel tudod venni barmikor a szinezo meg elkopikxd ^^QwQ
2014. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó minőségű paróka. A 1-2 mosásos színező elkenődik,befogja a bőrt, az se biztos hogy egyenletesen le tudod kenni a hajadra. (nem is biztos, hogy befogja pont ilyenre)

Ráadásul a con után a parókát el tudod adni, ha nem kell többet.

2014. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :3 :)
2014. febr. 11. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A színező tuti nem fogja be. Én is a parókára szavazok, neten kanekalon (nem fényes, gagyi) parókát lehet akár 2000 Ft-ért is venni.
2014. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Paróka szerintem jobb megoldás. Mert nekem most ilyen színű a hajam, de egyrészt csak szőke alapon ilyen, barnán jóval sötétebb lesz. Másrészt meg 3 hete koptatom ki és fakul de teljesen nem lehet megszabadulni tőle, csak majd ha lenő. Ebayen vannak jó parókák olcsón, nézd meg hátha találsz ilyet.
2014. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hajszínezőre gondolsz és hogy milyen árnyalatú a hajad. Én az évek során mindenféle fajta hajszínezést kipróbáltam, az extrém színektől egészen a természetes árnyalatokig, szóval elég sok tapasztalatom van ilyen téren.


Ha világosabb barna hajad van, akkor elképzelhető, hogy festékkel is el tudod érni ezt a színt, lévén hogy ez inkább egy sötétebb árnyalat. Ha az alaphajszíned sötét, akkor az már bajosabb. Sötétebb árnyalatra festeni mindig lehet, világosabbra már macerásabb.


Vannak 5-8 mosásos színezők; ezek jók, mert intenzív színük van, és tényleg kijönnek a hajadból az ígért mosások után.


28 mosásos színezővel már vigyázni kell, mert sajnos a 28 mosás kissé becsapós: ha befested, úgy maradsz. Halványodik ugyan a szín, de nem fog kimosódni, legalábbis nekem úgy maradt. :D


A rendes, tartós festékekről szerintem nincs mit mondani. Használhatóak, de nyilván azok tényleg szinte véglegesek.


Mindent összevetve, lehet otthoni színezéssel próbálkozni. Én sokáig minden cosplayemhez a saját hajamat használtam; igaz, évekig olyan volt tőle a fejem, mint a szivárvány, de nekem tetszett. :D


Mindezek ellenére én is azt javaslom, vegyél parókát! Az ebayen pl. már pár ezer forintért rendelhetsz egyet, sokszor szállítási díj sincsen. Azért jó választás, mert a paróka sokszor jobban mutat cosplayhez, mint az ember saját haja és a fotókon is jól néz ki. Ráadásul megvan az az előnye, hogy akármikor előveheted, ha még be akarsz öltözni ennek a karakternek, nem kell a sajátod színezésével bajlódni. Ha későbbb már nem kell, akkor meg eladod. :)

2014. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!