Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbálta valaki az új Loreal...

Próbálta valaki az új Loreal manga szempillaspirált?

Figyelt kérdés

[link]

Mert nagyon megtetszett a keféje, hogy sok ki sörtéből áll, szerintem jó lehet vele dolgozni. De még nem próbáltam hasonlót. Valakinek tapasztalat?



2014. febr. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Náluk vannak képek amin normálisan látszik a végeredmény. Hát nekem nagyon nem tetszik. De nem tudom lehet hogy csak egy vékony rétegbe tűrhető.

2014. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lol, komolyan ez a neve?
2014. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas. 3000Ft -25%-kal? Na ne vicceljünk már! Sokkal kevesebb pénzért sokkal jobb szempillaspirálokat lehet kapni. Mellesleg alig van olyan aki ezzel elégedett..
2014. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó! de attól is függ kinek milyen hatású sz.spirál kell. én pont az összeragadt, mangás pillákért vettem és tényleg szuperül olyan lett :D

habár tegyük hozzá nekem alapból hosszabb és sötétebb pilláim vannak, de azért nagyon is látszik.

Ja és fontos hogy hogyan használok, az se mindegy. Én már elég régóta totál máshogy használtam a szempillaspirálom és a neten láttam hogy hogyan kéne és tádám..valami megváltás volt :D youtubeon megmutatják ahogy kisminkelik magukat, én ez alapján vettem meg, mert láttam mennyire jó.:))

2014. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!