Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú a jó smink?...

Milyen márkájú a jó smink? Ajánlanátok olyan sminkeket amik bírják egész nap a strapát?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok, ilyesmik...

2014. febr. 13. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jó smink? Mármint milyen kategória? Nekem szempillaspirálból Avon Supershock vagy Rimmel london jött be. Szemhéjpúderből a Manhattam, szemceruza és szemhéjtus pedig L'oréal. Bulikba füstös szemeket szoktam vagy valami szolidat ha nincs kedvem sok sminkhez. Hétköznap pedig cicás szem tussal s szempillaspirállal. Fehét szemceruzát használok, az valami kis noname, csodákra képes :D Ezek a felsoroltak minden fajta sminkelési technikában a legnyerőbbek (számomra).
2014. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon érzékeny a szemem, ezért Alverde termékeket használok. A szemceruzája lerobbanthatatlan, a tust nagy ívben kerüld el, a szemhéjpúderei átlagosak. Szeretem a false lashes nevű szempillaspirálját is. Nem irritál egyáltalán.
2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

olcsó kategóriából én essence párti vagyok,

drágább kategóriából meg astor, loreal és a mac

2014. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy eddig én olcsó kategóriás termékeket vettem és szó szerint egy óráig sem bírta... Az elég kínos úgy végig menni az utcán hogy zöldet könnyezek és a szemhéj festék a szemem alatt van úgy hogy én észre sem vettem...
2014. febr. 14. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Alverde szerintem nem drága. Jó, a 4 színű palettája mondjuk tényleg 1500 körül van, de egy szemcerka nincs egy ezres. Szerintem megéri azt, hogy ne folydogáljon, és ne irritálja a szemed.
2014. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy eddig sem 100ft-osban vásároltam... Essence és Avon termékeket használtam amikor volt olyan akció hogy olcsóbban adnak cuccot, de azok sem jöttek be. Úgyhogy az lesz, hogy fogom gyűjtögetek és veszek egy halom prémium minőségű terméket. Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2014. febr. 14. 17:51
 7/8 A kérdező kommentje:

Esetleg van köztetek akik Ben Nye termékeket használ?

Valaha nézegettem a termékeik közül, bár kimondottan csak színházi sminkeket (tehát fehér festéket, meg ilyesmit).

2014. febr. 14. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
hát 100 ft.s boltba nem kapsz jó minőségűt, viszont nekem az essence nagyon jól bevált (kivéve alapozó mert nekem a 01 árnyalat is Nigerré tesz) imádom a essence termékeit, órákon át fennmarad minden szépen, ezért nekem No1 :)
2014. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!