Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik termék a jobb: Alterra...

Melyik termék a jobb: Alterra vagy Alverde?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó, bár nekem szinte csak Alverdém van, mert ugye abból nagyobb a választék. Alterrából nekem az aloés arctisztító kendő és a gránátalmás hajpakolás jött be. Régebben volt parfümmentes testápolóm is, szintén az Alterrától, és ennek a parfümmentes samponja is.
2014. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alverde.
2014. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alverde
2014. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet egyértelműen kijelenteni, legalábbis szerintem, mivel némely terméket illetően úgy vélem hogy az alterra jobb (parfümmentes testápoló, kézkrém, arckrémek), más termékekkel kapcsolatosan pedig az alverde jobb, pl. némelyik testápolója vagy testvaja egész jó (bár az alterrának is) és szerintem az alverdés szappanok is jobbak az alterrásnál.

viszont kiemelném hogy arctörlő kendőben és arckrémekben az alterra jobb, illetve hogy az alverde arckrémjei bűzlenek az alkoholtól.

2015. márc. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Alterra és az Alverde két naturkozmetikum márka, nem pedig egy darab termék.


Egyébként nekem az Alterra a szimpatikusabb.

A parfümmentes testápoló, illetve a zuhanyozás közbeni testápoló, a parfümmentes golyós deo és a habzó arctisztító kendő a kedvenceim innen.

Szappanban pedig a rózsás.

Amit nagyon szerettem tőlük (csak a pálmaolaj zavart benne) az a gránátalmás testápoló, amit Mo-n nem árulnak, illetve a gránátalmás kézkrém.


Érdekesség, hogy az Alterra szappanjaiban például van az adott illattal kapcsolatos összetevő, tehát a rózsás szappanban van rózsa, eközben az Alverde vadrózsás szappanban meg csak illatanyag van, de rózsa nincs...

Szóval számomra már csak ezért is szimpatikusabb az Alterra. Hitelesebb.


Az Alverde arckrémek alkoholszaga pedig igaz. Ráadásul ott van egy olyan testápoló is méghozzá érzékeny bőrűek számára, ahol a második összetevő az alkohol denat!

2016. máj. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!