Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Urak, sminkben vagy smink...

Urak, sminkben vagy smink nélkül látjátok szívesebben a párotokat?

Figyelt kérdés
Nekem már többen mondták, hogy (jobban) szeretnek anélkül látni, vagyis természetesen (amúgy sem szoktam egy kg vakolatot felkenni, mint sokan). De én legszívesebben senki előtt se mutatkoznék úgy, hogy nincs semmi a szememen (az okát nem írnám le), és érdekelne, hogy kik vannak többségben, akik inkább a sminkre, vagy akik a natúr arcra szavaznak. Vagy arctól függ? Esetleg a szerelmetek hibái nem tűnnek fel kendőzetlenül sem? Hogy van ez?:)

2014. febr. 20. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs csesszétek meg

-utcán kimész sminkben

-este lemosod

-reggel felkelsz mellettem sminkben

-újra kifested

-ha nincs kedved akkor nem

-hétvégén sem kell

ENNNNNNNNNYI

2014. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, ezen miért kell felidegesedned.:-O De nem is érdekel. Szóval 1. válasz: "mindegy". OK! Kifejtősebben is lehet, ha vki szeretné.:)
2014. febr. 20. 21:01
 3/8 Táplis Béla válasza:
0%
Vegyél rendszeresen sört az uradnak, utána mindegy hogy van-e rajtad vakolat!
2014. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy idegesítem fel magam ilyen idiótákon, csak kajak mit kell ezen parázni. A jó isten sem akar olyan nővel együtt élni aki fél órával előbb kel fel hogy felkenje magára az arcát. Senki nem szeret smink nélküli nővel megjelenni, mert LEHETSZ ISZONYAT GYÖNYÖRŰ SZÉPSÉG KIRÁLYNŐ akkor is szebb leszel sminkben, és miért ne hoznád ki magadból a maximumot.

Szóval kit érdekel, úgy sem fogsz senki véleménye alapján többet vagy kevesebbet sminkelni.

:)

2014. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, sok az idióta -bár nem tudom, te kire gondoltál. Én ismertem olyan csajt, aki minden nap 6-kor ébresztette magát, hogy kisurranhasson sminkelni, aztán visszabújt a pasi mellé. Ilyet nem tennék, az biztos. Csak érdekelt, hogy áll a kérdéshez egy férfi. Már ha jár erre olyan.:) (Nincs elképzelésem a korosztály-eloszlásról, se a nemek arányáról.)
2014. febr. 20. 22:04
 6/8 anonim válasza:
100%

itt nem fogsz olyan válaszokat kapni, amik hűen tükröznék a valós állapotokat. sőt. de azért elmondom, hogy én speciel jobban tudom értékelni a természetes megjelenést. nem vagyunk annyira egy korosztály, de tuti akkor is ezt mondanám, ha 30 lennék.

21/F

2014. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert tudni kell, hogy a pasik nem nagyon veszik eszre, ha valakin natural smink van. Ugyhogy amikor azt mondjak, hogy ne fesd magad, szebb a termeszetes, akkor nem arra gondolnak, hogy szeretnenek ragyas, voros foltos bort es karikas szemeket nezni. Hanem, hogy nem szeretik, amikor messzirol latszik a 20 kilo vakolat. Egy kis BB krem, korrektor, szempillaspiral mindenkinek jot tesz.
2014. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Igazad van..

Utolsó: Valami ilyesmit gyanítottam én is.:D Nekem pl. alapból karikásak a szemeim (mindegy, mit csinálok: így születtem), azt nem hiszem el, h csak engem zavarna.:D:S Úgyhogy ja, sajna korrektorral kéne ébrednem.. (Szerencsére ezt leszámítva szép a bőröm, nem "ragyás" sose) Bár most nincs ki mellett, úgyh már annak örülnék..:D Csak nem árt felkészülni arra, ha majd oda jutunk Vele.:)

2014. febr. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!