Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam?

Hogyan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér, sápadtas bőröm van. Nem szeretnék sok időt tölteni a sminkelésre, viszont szeretném magam szempillaspirálon kívül máshogyan is sminkelni magam. Alapozót nem akarok használni, időm se lenne rá. Szolizni nem lehet sok az anyajegy a karomon, hátamon (itt kevesebb), és szépségpöttyeim is vannak (2 :D), barnító krémtől már foltos volt a lábam is, napozni nemtudok mert vagy leégek és nem maradok barna, vagy semmi hatása nincs még naptejjel sem. Szóval.. szerintem a fekete szemceruza nem áll jól nekem, meg őszintén kissé brutális is szerintem :D Segítsetek légyszi, hogy valami kicsit látványos hatást érjek el :)
2009. dec. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fehér a bőröm,de csak szempillaspirált használok.Amikor szemceruzát,akkor eléggé ijesztően nézek ki,kb úgy,mint akinek nagyon jó halloween jellmeze van,pedig próbáltam már ezüst,kék,és lila ceruzával is.Esetleg pirosítót próbálj ki,de ha ahhoz sincs kedved meg időd,akkor ilyen maradsz.Amúgy próbálj megbarátkozni a bőröddel,mert ha nem bírod a napot,akkor ez van.Én is beletörödtem,és most már így tetszik.
2009. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oh :( hát remélem valaki azért tud segíteni :D szőkésbarna hajam van, meg zöld szemem, ha ez számít.. :D
2009. dec. 10. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez számít.Még mindig a pirosító az ötletem.Nekem sötétbarna hajam van,és mézbarna szemem.Így eléggé feltűnő a világos bőröm.

1.válaszoló voltam.

2009. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

okés, értem köszi szépen :)


Egyébként neked szerintem ilyen bézses-barnás árnyalatok lennének jók.. :D vagy egy kicsit sötétebb barna szemceruza. Nem tudom, ismered e az alkonyatot, abból Bellát alakító Kristent. Neki is világos bőre van, sötét haja, és neki jól állnak a barnás sminkek :) (Az alkonyatban végig ilyen, természetes sminkje van)

2009. dec. 10. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet.:)Igen,ismerem az alkonyatos Kirstent.Kifogom próbálni a barna ceruzát:).De nekem egy kicsit jó,mert már megszoktam a világos bőröm.És legyél rá büszke,mert nem vagy ilyen tömeg ember,hanem más, különlegesebb vagy.:)
2009. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a fekete szemceruzát elmaszatolod, akkor az nekedis jólfog állni. nem ilyen vastag erős fekete kontúrral kell kilépni az ajtón, hanem azt szépen elkell dolgozni. ez kb mindenkinek jól áll.
2009. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem az nagyon szép ha valakinek nagyon fehér bőre van szal én nem használnék pirosítót=)és mivel h világos bőröd van csak természetes színeket használj ami nem sötét,nekem is fehér bőröm van nagyon és a feketén kívül nem állnak jól az erős rikító színek,és ha nem próbáltad h csak felül húzod ki vékonyan fekete szemceruzával akkor próbáld ki:)
2009. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyonez.. én eleinte alapozót használtam/ barnábbatmindt a bőröm szine/ és olyan maszk hatása volt..igy elmentem szoliba..és probléma megoldva:D
2009. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!