Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 éves fiú vagyok, fülbevalót...

16 éves fiú vagyok, fülbevalót szeretnék. Ismeősömmel szeretném kilyukaszttatni. Így biztonságos? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Ó magának már csinált 3at és aztmondta egyikkel se volt baj. Ő dezodort fújt a tűre, meg a fülbevalóra. Aztmondta az fertőtlenít.

Én egy olyan fülbevalót vettem, ami nemes acél. Azt biztonságos egyből beletenni?

Megbízak a csajba?:) kicsit tartok tőle



2014. febr. 23. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki, hogy hülyeség ez a "dezodor fertőtlenít" dolog, mert nem mindegyikben van alkohol és az sem olyan, mint ami a rendes fertőtlenítőkben található, szóval dezodorral, parfümmel és efféle dolgokkal nem lehet lefertőtleníteni semmit.

szóval: vagy veszel fertőtlenítőt (Betadine, Octenisept) és úgy szúrtok fület, vagy összekaparsz pár ezer forintot és minden kockázat nélkül elmész szalonba és ott szúratsz ékszert, mert ahogy az ismerős csajod csinálja az nem a leghigiénikusabb. szúrtam én is magamnak, meg másoknak is nem csak fülbevalót, hanem piercinget is, de sterilen: új, steril tűvel, normális fertőtlenítővel, gumikesztyűben.

nemesacél nem fog irritációt okozni ha nem vagy fémallergiás, szóval lehet kezdőékszer.

2014. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előttem kommentelő, a dezodor nem fertőtlenítő, főleg ha még illatos is. Steril tűt kell venni párszáz forintért, gumikesztyűt (megsúgom, 50 forint darabja) és akkor nem lesz gáz. Egy sima fülbevaló nem nagy ördöngősség, de azért óvatosan, nehogy rossz helyre szúrja :D A nemes acél jó, ha nincs fémallergiád.
2014. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!