Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágító agyagból, kiégetve,...

Fültágító agyagból, kiégetve, körömlakkal lekenve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt valaki is lehurrogna, ez csak egy paraszti ötlet. Keramikusnak tanulok, sikerült a suliból elhoznom némi agyagot, és eszembe jutott, hogy mi lenne ha csinálnék saját készítésű fültágeszt. Már meg is csináltam, kiszámoltam mm-re pontosan mindent, (mert ugye 10%ot csökken a mérete a száradás, égetés alatt) a héten be is viszem kiégetni, aztán már csak az lenne a kérdésem, hogy milyen lakk réteggel vonjam be.:( szívem szerint mázaznám, de azt nem ad sajnos az iskola, sem a szaktanárom. Én meg lakk téren nem vagyok valami jól informált. Ezért gondoltam a körömlakkra. Csak félek, hogy esetleg gyulladást okozna (bár nem érzékeny a fülem, + rengeteg oldalon olvasom, hogy kezdőknek pl a fogpiszkálót is azzal kell bekenni.)

Várom a válaszokat, ötleteket!



#körömlakk #fültágító #agyagból #kerámiából
2014. febr. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első ami eszembe jutott, hogy az agyag rohadt nehéz. Pici méretig szerintem még oké, de egy nagyobb már lehet nem tenne jót a fülednek. Nem tudsz venni rá mázat? Mert a körömlakk érdekesen hangzik, bár nem tudok semmi konkrét dolgot, én nem tenném a fülembe.
2014. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak 12es a fulem, szoval nem nagy:) + hiaba teli tageszeket csinaltam, kifurtam oket belul (a hatulja ugysem latszik, nem allnak el a fuleim)
2014. febr. 23. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a kreatív ötleteket, de a kerámia egy kicsit furcsán hangzik. Én biztos nem raknám a fülembe. Egyáltalán megtapad rajta a körömlakk?
2014. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azota mar keszult 7 db:) nem koromlakkal hanem mas lakkal
2014. márc. 1. 22:05
 5/5 anonim válasza:
Kapunk róla képet?:))
2014. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!