Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A pumpás dezodornak olyan...

A pumpás dezodornak olyan hatása van mint a parfümnek, és addig is tart?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt írnátok, hogy hogy hasonlíthatom:

Nem ezekre a 10.000 Ft-on felüli parfümökre gondolok, tudom hogy azok a legjobbak, de én most erre:


Tegyük fel van egy 1500 Ft-os Playboy, amit inkább kölninek neveznék (egy igazi parfüm drágább, tudom)

És van egy Axe pumpás dezodorunk, ami szinte ugyanaz, csak ezt kicsit nyomogatni kell, hogy jöjjön, DE EZ SZINTÉN 1500 FT-OS!

A kettő közt van különbség a pumpáláson, a márkán és az illaton kívül?

A hatásuk ugyanaz, mert a pumpás dezodor is annyiba kerül, akkor hogy van ez?



2014. febr. 25. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

az 1500 Ft-os illatszerek csak eu de toilettek tehát hatásuk nem hosszantartó. Egy pumpás dezodor is hasonló lehet mint az eu de toilettek.

De a kérdésedre a válasz, hogy egy pumpás dezodor fel se ér egy igazi parfümmel ami valóbn 10000 Ft-tól kezdődik.

2014. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy fel se ér, de engem csak az érdekel hogy:

Ha 1500 Ft-os Axe pumpást használok, az is olyan, mint ha 1500 Ft-os Playboy Eu de toilette-t használnék?

2014. febr. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!