Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden spiráltól így néznek...

Minden spiráltól így néznek ki a szempilláim, tudnátok ajánlani olyat, amitől nem állnak így össze (kép)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a reklámokra nem lehet alapozni, de ott mégis olyan szép dús a modellek szempillája, ezzel szemben nekem egy réteg spirál után így néz ki:


[link]


A hossza talán jó, viszont elég ritkás. Sok pilla összeáll.


Többféle spirált próbáltam már, nagyon sok márkát is, de egyik sem volt sokkal jobb ennél. Ti esetleg tudnátok olyat ajánlani, amitől nem állnak így össze a pilláim?


2014. márc. 8. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hagyd természetesre mert aranyos a tekinteted :) ez a tippem :D
2014. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Semmilyen más sminket nem használok, csak a szempillaspirált (se szemceruza, se alapozó meg ilyesmik), pont azért, hogy hangsúlyozzam a szememet (talán az egyetlen szép pontja az arcomnak). Szóval a spirálhoz ragaszkodom és szeretném megtalálni a tökéleteset :)
2014. márc. 8. 22:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy tűnik, hogy baj lenne az arcod többi részével is:D Szóval ez biztosan nem igaz, de hogy írjak valami értelmeset is tesóm avonból rendel mindig. Neki is összeáll persze de jó szokott lenni. Bár lehet ez is szempilla típus függő
2014. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
2014. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem a kefek jobban tetszenek mint a spiralok. Es meg sose volt ilyen a szempillam mint a tied toluk
2014. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A spirál az spirál, más kérdés, hogy kefés, vagy műanyag tüskés. Mindkét változatot próbáltam már. Ez, amit most használok (aminek az eredménye a képen is van) egy Astor, kefés szempillaspirál.
2014. márc. 8. 22:54
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja és Avonos spirált is próbáltam már. Valóban, eddig talán az volt a legjobb, viszont nagyon hamar beszárad, így nem valami gazdaságos...
2014. márc. 8. 23:08
 8/23 anonim ***** válasza:
Az összes Bourjois spirált jó szívvel ajánlom.
2014. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a spirál a hibás. Ez annak az eredménye, hogy nem tudsz spirálozni!

Bármilyen márkát kipróbálhatsz, ez lesz az eredménye annak, ha nem megfelelő mozdulatokkal illetve a kelleténél többet viszel fel.

Ezen még a fém pillaszétválasztó sem segít, mert úgy összetapasztod.

2014. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Te tipikusan az a lány vagy aki spirálozni akar, pedig nem áll jól neki. Így a képre nézve is látszik hogy spirál nélkül sokkal szebb lenne a tekinteted. Így fura és olyan nem szép, nem csak azért mert összetapad, ha nem tapadna sem állna jól. Ha már mindenképp ki akarod emelni a szemeidet akkor használj szemcerkát, satírozd el, sokkal jobban fog állni, jobban kiemeli a szemeket.
2014. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!