Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha nem sminkelek? Bővebben...

Gáz ha nem sminkelek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és egyáltalán nem sminkelek. Nem vagyok sem pattanásos (najó 1-2) se semmi ilyen,de mégsem alapozok, szemceruza, szempillaspirál semmi ilyet nem használok. Igazából izzadós vagyok.(nem vagyok kövér,55kg)Ha arcra izzadok akkor meg gondolom jön az egész vakolat az izzadsággal együtt..xd Szerintem ez valami öröklődés vagy mi.:DD na szóval gáz? Vízálló sminkcuccok kellenének? Normális válaszokat várnék.

2014. márc. 12. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága, az se "gáz", ha úgy döntesz, hogy egész életben nem sminkelsz, ráadásul te még csak egy 14 éves kislány vagy.
2014. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akármilyen kislány vagyok,de az osztályból mindenki sminkel, csak én nem.xd :D
2014. márc. 12. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
én sem sminkelem magam és nem gáz, így vagy természetes
2014. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
És?
2014. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Én 34 éves vagyok, és még két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam kisminkelve életeben. (Csak akkor ha valami olyan nagy esemény volt, ahol a körülmények és az öltözet is igényelte a sminket. Ilyen estélyi ruhás alkalmak és fényképezkedések...)

Máskor soha. Iskolában soha... Max néha egy szájfény vagy szempillaspirál, csak unalomból, de a vakolat már röhej lett volna...


És képzeld, semmi gáz nem volt eddig, tök jól megvagyok smink/álarc nélkül!

2014. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:))
2014. márc. 12. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
a fiuknál előny mert nem 1 sminkkészletet akarnak elvenni, abol vehetnek anyit amenyit akarnak
2014. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: helyesírási szótár is lehet előny. Főleg hogy abból is annyit veszel amennyit akarsz.
2014. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

#7: A kedvenc sminkpalettám árán vehettem volna neked helyesírási kéziszótárt. És kikérem magamnak, mert sokkal több vagyok, mint az a kis smink, amit reggelente az arcomra teszek.


Kérdező, egyáltalán nem gáz. Ahogy te jól érzed magad, más nem számít, szarni rá. Aki azért elítél, mert úgy döntöttél, megvagy smink nélkül, attól maradj távol. Lesz olyan az életedben, hogy felkensz egy kis sminket, mert az alkalom megköveteli. De 14 évesen ez még nincs itt :)

Ha mégis szeretnél, léteznek vízálló sminkek. Amivel én szemezek nyárra az a Catrice vízálló átlátszó púdere.


De jegyezd meg, hogy a semmi és a maszkhatás között millió variáció van. Én jobban szeretem a természetes hatást, de a szemöldököm szeretem, ha dramatikusabb. Van, aki a száját szereti hangsúlyozni, ezt ki kell tapasztalni.

2014. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
28%
Nem gáz a te korodban egyáltalán. Viszont később (úgy 18 felett) szolidan érdemes sminkelni, szerintem nagyon sokat dob egy nőn és általában a fiúk számára is nőiesebb benyomást teszel. Na nem túlzásra gondoltam, pl. szájfény, szempillaspirál, korrektor ha van bőrhibád. Én is az egyetemen kezdtem kicsit nőiesen öltözködni és minimálisan sminkelni, és sok volt a pozitív visszajelzés. De ez csak egy tanács.
2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!