Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg tartós szempillaspirál?

Tényleg tartós szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Jó fajta szempillaspirálokat használok (Maybelline, Maxfactor), mégis mire hazaérek az iskolából a festék nagy része nem a szempilláimon, hanem a szemem alatt található meg. Pedig az alsó szempilláimat már nem is festem, és a spiráljaim is vízállóak. Tényleg a spirálokkal van a probléma? Mit tehetnék az ellen, hogy nap végére lemosódjanak?

2014. márc. 13. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is vannak Maybelline szempillaspiráljaim és még csak nem is vízállók, de eddig nem tapasztaltam ilyesmit, sőt nagyon tartósak. Léteznek szempillazselék, amitől tartósabb lehet, de szerintem nem sokat használnak ezért kéne az okára rájönni. Talán a tesióra miatt izzadsz vagy elkened véletlenül..
2014. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Az hogy jó nem azon múlik hogy mennyire márkás vagy drága. Még márkán belül is van jó meg vacak.

Én Lovely Curling-ot használok, sose volt gondom vele, nagyon tartós.

2014. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!