Alapozó sápadt arcra?

Figyelt kérdés

Sápadt fehér arcom van, nem is fehér hanem sápadt. Azt hallottam hogy a MAC márkának van egy w10-es alapozója ami megfelelő színű, de az nem folyékony alapozó. Nekem a folyékony jobb lenne.

De ha valakinek van tapasztalata azzal kapcsolatban akkor érdekelne. Meg az ára is, ugyanis elég drágák.

Vagy ha más, Magyarországon elérhető márkát ismertek, az is nagyon jó lenne, hátha beválik.

Jelengleg a Bourjois márka legvilágosabb árnyalatát használom, ez kb 4000 ft körül van, azért tudom kifizetni mert több mint fél évig elég, úgy meg egész kibírható az ára.

De az is nagyon eltérő színű a bőrömtől. Ha valaki jobban megnézi az arcom meg a nyakam, akkor látszik a különbség nagyon.

Ha nagyon muszáj, akkor 10000 ft-ig fel tudok menni az árral de akkor az legyen nagy mennyiségű termék ami majdnem egy évig kitart (napi használat mellett).

Kinek, mi vált be?



2014. márc. 14. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Make Up Factory Oil free alapozót használok, a 21-es színt, ez nem túl sötét. Én is elég sápadt vagyok, ezért egy kis arcpirosítót mindig rakok fel az arcomra.
2014. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen fedésre van szükséged?

Talán jobb lenne valamilyen ázsiai bb-t keresned. Azok között is van alapozófedésű, a színük pedig pont a nagyon világos arcbőrűeknek való.

2014. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mac-nak elég sokféle alapozója van, rózsaszín vagy sárga árnyalat külön, mindenféle, nagyon világos is van. Menj be egy üzletbe ahol kapható és próbáld ki, mert sokan mondják hogy jó, de mondjuk nekem nem vált be, legvékonyabb felvitelnél is látszott az arcomon, mint egy ronda maszk. Hiába volt jó a szín. Plusz a bőrhibáimat inkább kiemelte mint elfedte.

Maradok az Eveline 8in1 BB-nél, közepes fedés és nagyon világos ez is. Kevésbé árt mint az alapozók. Átlátszó púderrel még világosabbnak tűnik.

2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!