Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítene valaki ezt a fültágít...

Segítene valaki ezt a fültágítót megtalálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó, hogy a barátnőm elhagyta a fültágítót és szeretne venni helyette egyet. Sajnos nem az enyém, hanem az egyik ismerősömé volt (ő is csak cserélte egy barátjával így nem tudja honnan való). Több webshop-ot átböngésztünk hát ha találunk egyet. Sajnos eddig nem jártunk sikerrel.

[link]

Fekete, 3mm-esről van szó. Ha valaki tud ilyet webshop-ba vagy esetleg nem rendelhető boltok Budapesten vagy Cegléd környékén (Délkelet Pest megye), azért nagyon hálásak lennénk! Köszönöm a válaszokat.



2014. márc. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] < ez hasonló :)
2014. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

innen rendelhetsz, vagy menj el a westendbe !:D

2014. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

(kérdező vagyok csak törölve lett a kérdés módosítás miatt, ami ezek szerint még sem sikerült)

Nagyon szépen köszönöm.

1. tényleg hasonlít. :)

2. voltam már a westendbe ahol akkor csak színeseket (neon meg mintásat) találtam. De ezek szerint csak eldugták vagy nem láttam.

köszönöm mindkettőtöknek :D

2014. márc. 17. 17:50
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnálom, nem jelezte ki a kérdéseim között mert töröltem (ami nem sikerült), ezért azt hittem nem fogja kijelezni hogy én kérdeztem.
2014. márc. 17. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!