Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Erősen zsírosodó arcot mivel...

Erősen zsírosodó arcot mivel kell alapozni? Krém, kőpuder?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen problémám van.

én úgy csinálom hogy este megmosom az arcom a Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash nevű termékkel. reggel mikor felkelek és sminkelnék azelőtt tonikkal letisztítom az arcom (mivel reggelre bezsírosodik :| + eltávolítom a lehetséges bacikat)aztán pedig alapozok...nekem az alapozók nem váltak be így én az Eveline mattító BB krémét használom ami alapból problémás és zsíros bőrre vagy kifejlesztve. nem nehezíti úgy el az arcom mint egy alapozó és még hidratálja is (Y) kőpúdernek 2 variációt használok az egyik a kallos kőpúdere a másik pedig az NYC mozaikos higlighter bronzosító-púder-highliter kombinációja. :) remélem segítettem...

amúgy megkérdezhetném hány éves vagy? :)

2014. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál, igen sokat segítettél. :)

Én nem nagyon szeretek bolti "mérgeket" használni, pl, arclemosó, tonik, stb. Sok a kőolaj származék benne, és nem amennyire tudom kerülöm ezeket az anyagokat. Lemosásra, tisztításra bio algás szappant használok. 30 éves vagyok, és most kezdett el zsírosodni nagyon az arcbőröm, korábban sem volt száraz, de ennyire azért nem fénylett, valószínű, hogy a hormonok bekavarnak.

Köszi az ajánlott márkát, utána nézek és kipróbálom.

Ja én még használom az Ilcsis Aha hámlasztót és esemény előtti pakolást. Ezeket most kezdtem, és nagyon jónak bizonyul.

2014. márc. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!