Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éveseknek szól ez a kérdés,...

13 éveseknek szól ez a kérdés, ti tetetnétek magatoknak piercing-et valahova?

Figyelt kérdés
Ha igen hova????Én nagyon sok 12-13-14 évest ismerek akinek van pc-je!!!!
2009. dec. 16. 14:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hahó itt nem az iskolátok érdekel engem!!!:S:S

Az én iskolámban/osztályomban nincs ilyen ki cikizés!!!!!!

Nálunk a ahol lakom 11éveseknek is van pc-je!!!!

Ő még alsós és már felsős és felsőben az iskola 70%-ának van pc-je!!!!!!

Szal egyáltalán nem a pénzről és nem a kicikizésről van szó!!!

2009. dec. 22. 09:41
 12/18 anonim ***** válasza:
HA úgy gondolod, hogy nem akarsz kilógni a sorból és ilyen csordaszellemben szeretnél lenni akkor hajrá
2010. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köcce!!A yoo és rossz válaszokat!!Már van orrba,köldökbeés alsó ajakba!!!
2010. febr. 14. 13:13
 14/18 anonim ***** válasza:
22%

tudjátok mit jelent az a szó hogy RIBANC????

nem értelek titeket,ha valakinek 13 évesen van pc-je az mér ribanc??ennyi erővel a huszonévesek is ribancok akiknek van nem??:D lehet lepontozni szerintem igazam wan :D amugy nekem nem sokára lesz és 14 vagyok :D

2010. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9%
én szeretnék orrba,szemöldökbe,köldökbe,nyelvbe,állba,ajakba. Persze nem mindegyiket egyszerre,de ha lenne egy lehetőségem hogy pc-t csináltassak,valamelyik ezek közül lenne.de sajnos a szüleim nem engedik a pct és a hajfestést 18 éves koromig..de jövőre elmegyek köldök pct csináltatni :) azt úgyse látják ;)
2010. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja és 13/L :D
2010. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én már kb.11 éves korom óta vonzódom a piercingekhez.13 évesen mikor otthon kiszúrtam magamnak a fülemet,rájöttem hogy van bennem elég bátorság,így rá pár hétre a számat is kiböktem.Alsó ajkamat,jobb és bal oldalon is,karikát tettem bele.Nem lett semmi bajom (:
2010. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én egyáltalán nem szeretnék piercinget!Minek az nélküle is leéled az életedet ugyan úgy meg minden!Viszont ha megcsinálod hónapokig fáj és lehet hogy később már nem fog tetszeni vagy nem fog jól állni!Ha már nagyon akarsz akkor maximum köldökbe esteleg fülre 1 kicsit.Na de 12-13-14 évesek sőt még 15-16 éveseknek sem lenne szabad ilyet megcsinálni.Nem szó szerint de fogadok hogy 1-2 év múlva már ki akarod szedetni!
2012. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!