Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllak tapasztalatok? Mennyire...

Géllak tapasztalatok? Mennyire tartós? Azt is reszeléssel távolítják el?

Figyelt kérdés
Zselés körmöm van, de gondolkodom abban, hogy leszedetem és géllakra váltok, talán az kevésbé megterhelő. A körmöm eléggé elvékonyodott, így lehet letöredezne, és érdemesebb lenne teljesen rövidre reszelni és úgy kérnem rá a géllakkot.

2014. márc. 24. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
*géllakk
2014. márc. 24. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen reszelni kell, nekem teljesen elgyengült alatta a körmöm igy letörtek. a shell lakk egy fokkal jobb volt aztz nem kell reszelni hanem éztatni kell acetonban.
2014. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell mindet reszelni, nekem one-step, azaz egylépéses gél-lakkom van, és egy ideje magamnak csinálom.

A Brillbirdnek van nagyon jó kis kezdő csomagja, 8000 ft, lámpa és minden egyéb is benne van.

A Crystalnails-ek is van egylépésese, de 1-2 nap után lepattog, pedig többször próbáltam.

A BB 3 hét után is tökéletes, csak a lenövés miatt szoktam újra csinálni.

Egyébként le kell áztatni ezeket, ha kb. 10 percig van a lemosós vatta a körmömön fóliába csomagolva, akkor narancsfa pálcával lazán lejön, nem kell kapargatni, nem sérti fel a körmöt.

2014. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mindegyiket áztatni kell, ennek ellenére sokan reszelik. Az áztatás se túl kíméletes, ha valaki ügyesen reszel, akkor azzal kevesebb kárt okoz, de a legtöbben szétreszelik, szóval én az áztatásra szavazok. CN-esnél akkor pattog le, ha nem kened le a köröm éleit is a színnel és a fedő géllakkal.
2014. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szép hosszú saját, simán körömlakkozott körmömre volt három hétig géllakkom, Brillbird-es, nem kellett reszelni csak nyilván előtte, nem gyengítette el egy picit se a körmöm és a lenövés miatt szedettem le, most nemsokára megint lesz. Leszedésnél egy picit rajta volt az áztatott vatta majd simán le lehetett kaparni.
2014. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

"CN-esnél akkor pattog le, ha nem kened le a köröm éleit is a színnel és a fedő géllakkal."


Ez így ahogy van, hülyeség.

Akkor pattog le = mindig lepattog.

Hónapok óta magamnak csinálom, a BB tökéletes hetekig, a CN 1-2 napig SEM.

Lekenem a végeket, különben már aznap fel is válna.

Fedő géllak: mi van??? Egylépéses, nincs alap- és fedő-lakk! Épp ez a lényege!

Olcsóbb, gyorsabb!

Buffer, zsírtalanító-gombaölő, szín, és már kész is!

Próbálkoztam én többször a CN-nel, h már kidobtam rá a pénzt, krémmánián jó hosszan le is írtam a tapasztalataimat, ha érdekel vkit.

De rájöttem, hogy nem lehetek én a béna, nem én csinálom rosszul, hiszen a BB-nek semmi baja, sehol nem válik fel, nem levegősödik, nem pattog le, csak egyszerűen lenő, ahogy azt kell!

A CN nem megfelelő minőség, legalábbis one step gél-lakkból nem, ez tény.

Ha már one step, nézzétek meg ennek a kettőnek az értékeléseit a krémmánián, a BB-ért mindenki odáig van, a CN-ről elég sok a rossz vélemény.

Mindezt úgy, hogy állítólag ugyanaz a cég gyártja, vagyis ugyanaz a tulaj.

Szerintem a CN nem lett megfelelően kifejlesztve, túl hamar dobták piacra.

2014. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Utánanézek akkor ennek a brillbird szettnek, ha tényleg otthon is meg lehet csinálni, valószínűleg jobban megéri, mint 3-4 hetente a körmösnél kiadni rá a pénzt.

Még az a kérdésem, hogy mivel lehet leoldani és kb. mennyi idő?

2014. márc. 25. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Most 7990 ft a szett.

Van benne egy 9 W-os UV lámpa, finom buffer, durva reszelő, 2 db narancsfa pálca, és egy általad választott szín.

Leoldáshoz ne vedd meg a drága leoldót, én sima körömlakklemosót használok. Úgy szoktam, hogy az arcomhoz használt vattakorongot 4 felé vágom, egyenként átitatom lemosóval, azt teszem a körmömre, és betekerem alufóliába. Pár perc alatt leoldja, de ha 10 percig hagyod rajta, olyan könnyen lejön, hogy nem kell kaparghatni.

A BB oldalán van step-by-step video is.

2014. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként Brush&Go Gel&Lac a teljes neve. Ezekből a színekből választhatsz:


[link]


Nekem a 19-es van, imádom.


És itt a segítő video:


[link]

2014. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. márc. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!