Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleménytek a 3D szempill...

Mi a véleménytek a 3D szempillahosszabitásról? (több lent)

Figyelt kérdés
Milyen tartos? Nem-e jön le a viztől vagy a gőztöl? A smink lemosotol le jön-e? Tapasztalat!!!!?!!??

2014. márc. 27. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb kihagyásokkal 2 éve van műszempillám. Nagyon sok múlik azon, hogy hol csináltatod. Egy jó minőségű pillasor 3 hétig biztosan szép és hordható, míg egy rossz minőségű 1 hát után már látványosan hullik.

Csak olajmentes sminklemosót szabad használni, víz pedig az első 24 órában ne érje.

2014. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tubifex ***** válasza:
engem az zavart a legjobban, hogy a sminklemosós vatta, meg minden más szösz beleragadt és alig lehetett kihalászni. és őszintén alig vártam már,hogy mikor jön le az összes. profi szakember rakta fel, tehát semmi gond nem volt vele, csak én nem bírtam elviselni a vele járó macerát. na meg mondanom sem kell, hogy mikor leszedték, akkor még csoffadtabbnak láttam magam mint előtte...
2014. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy szeretsz arcot mosni, hogy szappan, forró víz, és jól lemosod az arcod, akkor tartósabb lesz.

De macerás, és tényleg, ha leszeded, annyira furcsa lesz a látvány, hogy újra meg kell szoknod magad.

2014. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha nedvesség éri csípi a szemem nem tudok normálisan arcot mosni..szóval már várom hogy mikor nő le mind kb 2 hete fent van de szép még, de ha víz éri vagy csak a könnyem úgy csíp hogy valami hihetetlen, pedig a kozmetikus kicsit még fel is vágott hogy neki milyen szuper ragasztója van..
2014. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!