Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke, ritkás, aliglátszó...

Szőke, ritkás, aliglátszó szemöldökűek, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Ugye aki ilyen típusú, annak ha nem csinál a szemöldökével semmit, akkor gyakorlatilag nem látszik, hogy van nekik (legalábbis nekem kb fél méterről már nem látszik). Ti csináltok vele valamit, kihúzzátok, kisatírozzátok, vagy így hagyjátok? Régebb utáltam, és állandóan azt mondtam h ufófejem van így, de a kihúzásnál meg nagyon el kell találni a ceruza színét, különben csak még rosszabb, mert műnek tűnik egy sötétebb szemöldökvonal. Szóval egy idő után hagytam inkább az egészet, de most meg megint idegesít az "ufófej". Szóval, aki ilyen típusú mint én, hogy hordja a szemöldökét? Szeretnék ötleteket meríteni:) KÖszi!:)

2014. márc. 28. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ėn 2 hetente festem barára olyan mintha termėszetes lenne.dm-be lehet kapni direkt szemöldökre sokáig elėg.
2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hetente járok kozmetikushoz. Ő barnára festi, a szempillám pedig feketére (nekem az is láthatatlan szőke) és ha már ott vagyok ki is szedi a szemöldököm. Ez így együtt 1500 ft.

Régebben én magam festettem a szemöldököm, de messze nem volt mint most.

2014. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!