Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonos Big Colour szemceruzát...

Avonos Big Colour szemceruzát hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Rendeltünk az avonból egy bizonyos Big Colour szemceruzát ( [link] )ezt a fajtát és már ezelőtt is rendeltünk egyet és nem tudtuk se tekerni se semmi nem jön ki több hegy belőle mint ami a képen van, 1500,- nem hiszem hogy csak 3 mm van benne és az előzőt szét törtük és volt az aljába is. Hogyan kell használni? Járt már így valaki?
2014. ápr. 2. 17:38
 1/5 Timi179 ***** válasza:
Ki kell hegyezni, mint egy sima szemceruzát! :-) Ezért nem kellett volna széttörni! :-( Máskor kérdezd a tanácsadónődet meg előbb!
2014. ápr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj h ennyi van benne amennyi látszik, ezt mondta, de a külseje műanyag
2014. ápr. 3. 20:04
 3/5 manoka64 válasza:

Se tekerni se faragni semmit nem lehet vele csinálni!!!Ráadásul nem is kék hanem metál ezüst a színe!!

Mi kerül ebbe ennyibe mert használni nem lehet!!!

2014. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem is ugyan ez a problémám...és a kedves tanácsadónő nem foglalkozik vele
2014. ápr. 8. 14:51
 5/5 manoka64 válasza:

Ezt sem tekerni , sem faragni nem lehet!!! Én is széttörtem. Használhatatlan!!! A színe sem olyan mint a katalógusban!!!

Kidobtam egy csomó pénzt feleslegesen!!!! Mi kerül ezen teljes áron 2000-be?? Egy fabatkát sem ér!!!!

2014. ápr. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!