Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avon termékek tényleg...

Az Avon termékek tényleg Kínából származnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Most láttam meg egyik Avonos rúzsomon, hogy Made in China, hát teljesen kiakadtam. Megnéztem a többi Avonos cuccom is és van amin az van, hogy Made in China de van amelyiken az, hogy Made is Poland. Most akkor honnan származik??

2014. ápr. 4. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom az avon cég eredetét, de azt tudom, hogy egy ilyen hatalmas cégnek több helyen is vannak gyárai, és attól, hogy pl egy amerikai cég van a háttérben, attól még a termék előállítási helyét írják rá...

Ha megfigyeled a legtöbb szájfénye lengyel, a körömlakkok nagy része UK, France vagy Italy származási helyet jelöl meg (angol, francia, olasz)...Szerintem biztos le van osztva lokálisan, hogy melyiket hol állítsák elő, és aztán onnan szállítják...hiszen ha belegondolsz egy világszerte ismert és elismert márkáról van szó, nem tudná ellátni a szülő hazájából termékekkel az egész Földet...:)


Elektronikai példa ugyanerre: a telefonom akksijának származási helye Kína, a gyárilag hozzáadott fülhallgató thaiföldi....(Sony telefonom van, és ettől még a telefonom nem kínai-thai hibrid)

2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha Kínában gyártották? A nagy cégek közül nagyon sok ott vagy máshol a távolkeleten gyártat, hiszen olcsó.
2014. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt még szegény kis nyuszikon is tesztelték!
2014. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!