Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nagy baj, ha egy...

Szerintetek nagy baj, ha egy alkalommal úgy alszom, hogy nem mosom le a tusvonalat?

Figyelt kérdés
Vízálló tus, lejönni nem jönne le. Hétfőn van a tablófotózásom, nővérem sminkes, de csak vasárnapig tud itthon maradni, én pedig nem tudom megcsinálni normálisan a tusvonalat. Így gondoltam, hogy vasárnap este megcsinálja, benne alszom, és másnap mosnám csak le. Hülyeség?
2014. ápr. 5. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, de én is volt párszor, hogy már nem volt erőm sminket lemosni, szó szerint belerogytam az ágyba, és hiába volt rajtam még alapozó is meg tus meg minden, túléltem, és nem lettem tőle ráncosabb se...

Szóval szerintem nem baj, de próbáld nem elkenni álmodban...:)

2014. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomtól semmi bajod nem lesz, nekem is volt 1-2-szer, hogy hullafáradtan már nem volt hozzá erőm, viszont nekem sosem maradt fenn másnap reggelig, "lealudtam", hiába volt vízálló meg tartós.
2014. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huh köszi, de már ez a lehetőség is elúszott, mert nem jön haza. :(

Maradok tusvonal nélkül. :D

2014. ápr. 5. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, reggelre úgyis pandamaci szemekkel ébredtél volna. :)
2014. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nap közben nem jön le, egy éjszaka alatt nem marad tablófotózás színvonalú.
2014. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!