Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy női parfümöt keresek....

Egy női parfümöt keresek. Segítség! (? ) :D

Figyelt kérdés

Nos fontos lenne nekem,mert egy hozzám igen közel álló személyre emlékeztetne.Akivel sajnos már nem vagyok olyan kapcsolatban hogy megkérdezzem tőle.

Annyit tudok róla hogy sötétkék színű,és átlátszó üvegben van.Egyszer láttam mikor náluk voltam :D



2014. ápr. 11. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, elég sokféle lehet. Esetleg ez?

[link]

2014. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
milyen formájú az üveg? milyen illatú kb (gyümölcsös, virágos, rózsás, citrusos, fűszeres, púderes, szappanos, cukorkás...) ezek sokat segítenének a tippelgetésben :)
2014. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az üvege teljesen átlátszo.benne van a teljesen kek szinu parfum.es ha nagyon muszaj hasonlitani valamihez akkor viragos. Az alakjara nem emlekszem.talan kristaly alakja van...ilyen szabalytalan sokszog...de ez egyaltalan nem biztos.meg szeptember oktoberben lattam.Nemreg szakitottunk es mivel a csukloszoritombol kiment az illata elkezdtem keresni..de nem hiszem hogy meg lessz :(
2014. ápr. 12. 13:08
 4/10 anonim válasza:

Ilyesmi üvege volt?

[link]


Mit gondolsz, inkább drágább (10e felett) vagy olcsóbb lehetett?

2014. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen olyan uvege volt.azthiszem
2014. ápr. 13. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem ez ugrott be, ez egy csodás, meleg, nőies virágos parfüm:

[link]

2014. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mimmina?
2014. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem.ettől kicsit egyszerűbb üvege volt.

egyébként már felhagytam a keresésével. :(

a csuklószorítómat azóta sem hordom mert abban még benne maradt az illata,nagyon halványan

2014. szept. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!