Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok a műszempilla...

Szerintetek sok a műszempilla hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Imádom a műszempillát, hatalmas önbizalmat ad mivel alapból rövidek a szempilláim. Kicsit soknak érzem, de mikor egyszer volt rajtam észre se vették.

2014. ápr. 19. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
szia,mivel nekem is van,sztem nem sok,persze akinek nics,az biztos nem érti hogy ez mi.én alapból szeretem a mű dolgokat,sokaknak ez magas:)néha pihentetni kell azert.
2014. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem sok, ha te jól érzed magadat benne. Ha viszont kicsit is feszélyez, akkor felejtsd el!
2014. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem még a szempillaspirál is sok a mindennapokra, így egyértelmű, hogy a műszempilláról is ezt tartom.


Egyébként én is elég szerény pillákkal rendelkezem, tehát nem azért tartom soknak, mert nekem anélkül is csodálatosak.

2014. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: én is imádom a mű dolgokat. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 19. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
én inkább a pénzt sokallom rá. vannak visszafogottabb pillák is, meg a tincsest is meglehet úgy csinálni, hogy ne legyen túl sok, szerintem azon múlik milyen a szempilla, meg bírod-e finanszírozni.
2014. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soros pilláról van szó, amit 350Ft-ért meg tudok venni a kínaiban (most is van itthon vagy 5-6 pár), ragasztót meg külön vettem szóval ez nem akadály. Egy ideig hordtam csak aztán abbahagytam valamiért.
2014. ápr. 19. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól megvan csinálva, akkor nem sok/nem gáz. Viszont ha ehhez estélyi sminkben jelensz meg a suliban (vagy munkahelyeden), akkor már sok. Natúr smink jobb. Esetleg egy feltűnőbb színű rúzs (és nem kell szemsmink, ugye).
2014. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok,nekem állandóan van,nem feltűnő,de mégis önbizalmat ad,csak mindenki csodálkozik,kitől örököltem ilyen szép hosszúakat
2014. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

utolso, te draga, nem erted az ironiat?


mindenki csodalkozik????


a maiszempilladivat egyertelmuen muszempillaira kerdezik meg kitol orokolted??????????????????

2014. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!