Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget hol...

Industrial piercinget hol tudok Budapesten olcsón csináltatni? 7-8e ft-ot soknak tartom :/

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
kisvárosban élek, de még itt is ennyiért szúrják. max, megveszed az ékszert előre, akkor olyan 5-6ezerért is megcsinálják az ékszer árát leszámítva ugye.
2014. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a jó munkát mindenhol meg kell fizetni, ha nem tetszik csináld magadnak, olyan is lesz.
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek ennyi az ára. Max egy tanuló piercer, vagy egy kontár csinálja olcsóbban.
2014. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éve pályán lévő piercer szúrta, ékszerrel együtt NÉGYEZER forintért...tökéletes munkát végzett, és ingyen kicserélte az ékszer szárát is rövidebbre...Miskolcon...

Egyébként meg ha valami, akkor ez az az ékszer, amin nem érdemes spórolni...

(mondjuk én összesen 27000 forintot hagytam ott, hiába dolgoznak olcsón, és ezek csak piercingek - és még majd megyek is vissza párért)

2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, a piercing az egy luxus dolog. Nincs szükséges rá az életben, egy extra, mitn a hajfestés, ékszerek, pasztikai műtétek. Pesten főleg nem fogja szakember olcsóbban csinálni. Azt meg nem akarod, hogy egy kontár szúrkodjon beléd lyukakat, annyira nem vagy butus :D
2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még jó ár, mifelénk többe kerül, pedig vidék. :) Ha jó munkát akarsz ne sajnáld rá a pénzt! Ha rendesen ápolod, akkor örökéletű, ennyit megér. :)
2014. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!