Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Úgy néz ki mint egy nem...

Úgy néz ki mint egy nem normális! Miért hiszi, hogy jól sminkel? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy 14 éves lány akit ismerek. a Százasban szokott sminkeket venni magának. Alapozót, szájfény, szemceruzát! Az utóbbi 2 dolog még azért jó minőségű, de az alapozó! :S Nagyon világos bőre van és ő meg a legsötétebbet használja, de úgy hogy csak oda rak ahol van pattanása! XD nem értem. a 2. meg az,hogy szemceruzával(fekete) húz egy vastag csíkot a szemöldökébe és azt eldörzsöli, és kész a szemöldök! Ijesztő :SSS a többi dologról ne is beszéljünk. Mit kéne tennem, hogy észrevegye? már többen is mondták neki hogy röhejesen néz ki. de hiába.
2014. ápr. 23. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Fotózd le és mutasd meg neki, hogy amit csinál minden, csak nem sminkelés.
2014. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire állsz közel az illetőhöz? 14 évesen elég baj,hogy már ilyen sok sminket használ, az csak a hab a tortán hogy ráadásul rosszul.Probálj meg tippeket adni neki, vedd rá,hogy esetleg próbáljatok ki új dolgokat közösen,nézzetek videókat amin bemutatják hogyan és hogyan ne talán akkor ráébred hogy rosszul csinálja és tanul egy két hasznos dolgot is.
2014. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, jobb esetben kinövi. Ő úgyse fogja belétni, nem jó, amit csinál. 14 évesen én házilag kiszőkítettem a hajam és egy valag alapozót kentem én is a pattanásaimra. Ha valaki szóvá tette, hogy nem jó, még én voltam felháborodva. De kinőttem, megtanultam, hogy nekem a szőke nem való és az alapozót is megtanultam használni. Békén kell hagyni, mejad megtanulja ő is.
2014. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Győzd meg arról, hogy átlagos, és sarkalld egyedibb sminkekre (vagyis ízlésesebbekre...ha ennyi mindent használ biztos feltűnési viszketegsége van és megfelelési kényszere)
2014. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem tudsz tenni, majd rájön magától. 14 évesen én is produkáltam érdekes dolgokat sminkelés termén, igaz nem ilyen extrémeket, de pl. korrektorral kentem be a számat 'nude' címen. Mondták is páran, hogy talán nem kéne mert nem kelt túl egészséges hatást de nem érdekelt, aztán ha mostanában nézek vissza képeket az elég vicces élmény :D

18/L

2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*terén
2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!