Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk szerintetek hány éves...

Fiúk szerintetek hány éves kortól elfogadható ha egy lány sminkeli magát? Mennyi smink legyen egy lányon?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kb. már mehet szerintem a spirál (és talán a ceruza is), és nekem ennyi elég is egy életre a lányokon. a természetes csajokat szeretem, nem a szétalapozott és púderezett cicababákat.
2014. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!13 éves vagyok és nem sminkelek.Viszont szinte az összes 11-12 éves a suliban már kivan festve..
2014. ápr. 24. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos én lány vagyok,de azért válaszolnék. A mai világban kevés olyan lányt találni,aki 11-14 éves korában nem sminkeli magát. Én teljesen feleslegesnek tartom,egyedül annyit "sminkelek",hogy egy kicsit színezett hidratáló krémmel kenem az arcomat,így a bőröm egyenletessé válik. Nekem is van olyan osztálytársam,aki tök szép,viszont sminkben ijesztően néz ki. Szerintem még kár sminkelnünk,ráérünk még bőven vele.

Az egyik legjobb fiúbarátom mondta azt a múltkor,hogy ő nagyon kivan attól,hogy mindenki csak sminkleni tudja magát,ő ezt nagyon utálja és szerinte ez ilyen fiatal korban elég ribis.

14/l

2014. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor kezdesz el sminkelni amikor akarsz. Az meg tévhit, hogy minél kevesebb festéket használ valaki, annál jobb ember - ezt csak az önjelölt erkölcscsőszök hangoztatják. Egy embert egyáltalán nem ez határoz meg.
2014. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint férfi erre gyorsan válaszolnék. A sminket arra használták régen, hogy takarja az öregség jeleit.

Nem egy barátnőm volt, aki fiatalon sminkelte magát. 30 éves korára smink nélkül láttam az első éjszaka után. Borzalmas volt.

Ha kihúzod a szemed, azzal nincs gond, de aki rendszeresen sminkeli magát, az később nagyon meg tudja magát bosszulni. Főleg, hogy rengeteg vegyszert tartalmaz.

Ez az én véleményem és tapsztaltom.

2014. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!