Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kangaroo Keeper táskarendezőt...

Kangaroo Keeper táskarendezőt lehet üzletben venni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol? Budapesten érdekelne. Netről nem szeretnék rendelni.

#táskarendező #Kangaroo Keeper
2014. ápr. 26. 15:36
 1/2 anonim válasza:
Nem javasolom, hogy ilyen táskarendezőt vegyél. Az enyém tegnap érkezett meg, ma már vissza is küldtem, csak remélni tudom, hogy visszautalják az árát. A kiszállítási díjam és a visszaküldés ára majdnem kétezer forint volt. Mikor megrendeltem a képen drapp színű volt, de feketét kaptam. Ez még nem is lett volna baj...Ilyen rossz minőségű, és kidolgozású terméket már rég láttam. Rosszul volt megvarrva, több helyen lógott a cérna belőle, amiket először levágtam, de aztán láttam, hogy az sem javít az összképen, a szaga pedig olyan volt, mint a kínai tornacipőknek.
2014. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor ezt szerintem passzolom. Köszönöm a választ.
2014. okt. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!