Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megrendeltem az Avon CC...

Megrendeltem az Avon CC krémét és persze megrendelés után kerestem rá a neten, h ki mit gondol erről a termékről és sokan azt irják h kukacosodik! Most ezt mire értik? Szó szerint kukacokról van szó?

Figyelt kérdés

#krém #Avon #érik #kukacosodik
2014. ápr. 27. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra mondják hogy felkenés közben kis kukacok keletkeznek belőle, és nem lehet rendesen elkenni emiatt. Legalábbis nagyon nehéz szépre csinálni, elég hülyén tud kinézni. Ez az egyik legrosszabb CC krém szerintem mind közül, jól kiválasztottad :) Én ingyen kaptam, két próba után dobtam is a kukába. Egyáltalán semmit nem fed, csillámok vannak benne amitől rémesen néz ki az egész felkenve. Én ugye kétszer kentem fel, le is mostam utána, de másnapra tele lettem apró pattanásokkal miatta...
2014. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bűrtípusfüggő, számomra speciel csodaszer, és nem kukacosodik...(kukacosodás az, amit az előttem szóló már leírt)
2014. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megvagyok elégedve a CC krémmel,nem vettem benne észre csillámokat inkább matt,szépen el tudom kenni.Viszont a BB krém tényleg csillámos azt nem szeretem.
2014. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi179 ***** válasza:

100% visszavásárlási garanciánk van, így küldd vissza a tanácsadóddal, visszakapod a termék árát vagy vásárold le nála, ahogy ő ezt szokta! Vásárlásod előtt javaslom kérj mintát a termékből, hogy kitudd próbálni elkerülve ezt az esetet!

Nekem az Anew BB krém iszonyatosan bevált (ebből is van mintánk), sosem tudtam rendesen alapozni, se kiválasztani a megfelelő színt, ezt imádom, a világon a legkönnyebb vele dolgozni, csak elkenem mint egy arckrémet, nem foltos, nem csíkos, szép!!!

2014. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...:)
2014. ápr. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!