Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-14 évesen mennyi a maximum...

13-14 évesen mennyi a maximum smink?

Figyelt kérdés
Légyszi ne azt írjatok, hogy semmilyen, hanem azt írjatok le, ami még az elfogadható kategóriába tartozik.

2014. ápr. 28. 17:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
22%
Amikor belilul kicsit,mert édesanyád lepofoz hogy mit akarsz 13évesen sminkelni.
2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt most minek kell?

Nem alapozóra gondoltam meg púderre, vastag tusvonalra, hanem halvány smink (spirál, barna szemceruza esetleg)

2014. ápr. 28. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ami neked belefér... nem másoknak kell megfelelned. Húgom 14 éves, csak szájfényt használ, korrektort, meg néha BB krémet. Én 14 évesen ennél jóval durvábban sminkeltem, az sem zavart igazából senkit, nekem meg úgy tetszett.
2014. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Fekete szemceruza szempillaspiral szajfeny kis alalpozo(ez csak ha nagyon muszaj):)
2014. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál, korrektor, szájfény.


Szerintem a tusvonal 13-14 évesen durva, és egyáltalán nem kislányokhoz illő.

2014. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok és csak korrektort, szempillaspirált meg szájfényt használok.
2014. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
15 vagyok, de csak alapozót használok XD Szerintem szájfény, színtelen szempillaspirál simán belefér, de ne ess túlzásokba. :]
2014. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van egy osztálytársam aki csak 12 éves, de iskolába mindig "durván" sminkelve jön be. Azaz tusvonal, sok szempillaspirál, szemöldökceruza ... marha nagynak tarja magát. Na mind1! Egy kevés spirál, alapozó, szájfény még belefér! ;)
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

először is, mi nem láthatjuk, hogy a te esetedben mennyi számít soknak

másodszor azt sem tudjuk, hogy a szüleid mennyire tolerálják a sminkelést

harmadszor ne értékeld túl annyira a sminkelést, a te korodban egyszerűen még nincs rá szükséged, maximum hogy "vagányabbnak" tűnhess az osztálytársak előtt...és ha így akarod ezt megoldani, az már rég szánalmas, másrészt ha az osztálytársak szemében ettől menőbb leszel, és ezáltal egy más ember, egy bálvány, akkor őket már nem is minősíteném (de a korodbeliektől ne is várd hogy ugyanolyannak fognak látni, ha más embernek adod ki magad)

2014. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
általában fürtösre festem a szemem mert ez illik a stílusomhoz de eleinte én is csak szempillaspirált és szemceruzát használtam egy osztálytársam percenként használja a szempillaspirált és nagyon durva.
2014. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!