Fültágító? Fáj?

Figyelt kérdés
szerintetek érdemes fültágítót csinálni?! mennyire fájdalmas?
2014. ápr. 29. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Érdemes? Ez elég hülye kérdés. Csak tudod, hogy szeretnél vagy sem. Ha türelmes leszel akkor nem lesz fájdalmas.
2014. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Fájni nem fáj, ha hosszasan tágítod, de utána már soha nem lesz normális a füled. Ékszer nélkül meg még ronda is.
2014. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fáj. gondolj már bele, hogy ne fájna? rajtam egy egész kollekciónyi testmódosítás van, de semmi sem fájt annyira, mint a fültágítás.

2-es, te meg ne mondj már hülyeséget. össze lehet varratni bármikor, és olyan lesz mint újkorában. egyáltalán nem szól örökre.

2014. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Creezy válasza:
Szerintem baromság.Ez a kérdés: MINEK?
2014. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek egyáltalán nem fájt, csak lassan, nagyon kicsit kell beljebb ,,csavarni" a tágítót, de ha majd később el akarod távolítani, akkor az fájdalmas, és pénzbe is kerül, meg nem tud normálisan regenerálódni a bőröd utána, a nyoma megmarad, gondolj bele, egy sima lyuk is a fülben miután beforrott is meglátszik, ez meg hatalmas ahhoz képest, szerintem nem érdemes...
2014. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha türelmesen tágítod akkor nem fájdalmas..kicsit kellemetlen..de fájdalmasnak nem neveznék..viszont

"érdemes-e?" ha felmerül benned,hogy érdemes-e akkor hülyeség...akkor csináld ha érzed,hogy neked az kell..

akkor ha úgy érzed magad jól.. ne hobbyból vagy divatból csináld mert később megbánhatod..én is azért tágítom mert ezzel érzem magam teljesnek..nem azért mert ez most "menő meg swag" (L/15)

2014. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a fülcimpádba egyre nagyobb dolgokat raksz, amiktől egy nagy lyuk lesz rajta

nyilván fáj:D

a tetoválás, piercing, fültágító hármas közül nekem a fül fájt a legjobban

2014. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!