Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú fekete szemhéjp...

Milyen márkájú fekete szemhéjpúdert tudnátok javasolni tusvonal kihúzására?

Figyelt kérdés
Nekem eddig sajnos se a zselés, se a filces szemhéjtus nem vált be. A ferde ecset és a szemhéjpúder együttese vált be eddig a legjobban. A mostani fekete szemhéjpúder nem elég intenzív ezért kérem a tanácsotokat hogy milyen márkájút, típusú fekete szemhéjpúdert tudnátok nekem javasolni e célra.
2014. máj. 1. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt! bár már nem gyártják, kínai piacokon még ráakadhatsz, ők annyit rendelnek mindenből, mint a szemét, és ezért van náluk mindig 1-2 évvel tovább minden. Ha találsz ilyet, egyből vegyél vagy hármat, az tuti hogy le se akarod majd tenni!

2014. máj. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi !!! :) de gondolom csak megvan ennek a megfelelője a mostani Manhattan kollekciónak, nem? Majd megpróbálok körbenézni az ázsia centerbe. Egyébként ez könnyen maszatolódik?
2014. máj. 2. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ennek megfelelő új kiadás, de nagyon elrontották, ugyanolyan színtelen, alig pigmentált f0s lett, mint a többi, sajnos:( Azt már meg se említem, hogy az applikátort is kispórolták.
2014. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként közepesen porzik, bár ez, ha nem árnyékolásra használod, nem érint annyira. Maszatolódásra nem hajlamos, bár én teljes szemhéjra használtam füstös fekete szemekhez, azon meg nem tud annyi minden maszatolódni.
2014. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!