Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a tokeletes no? Fiuknak!

Milyen a tokeletes no? Fiuknak!

Figyelt kérdés
Igazabol szeretnem tudni, hogy mukodik egy pasi gondolkozasa . Mit kell figylembe venni es mit nem kell amikor elakarunk szedni valakit . Hogy hatasos legyen es hogy erdeklodjenek irantunk. Nagyon szeretnem tudni , hogy a pasik ugy altalanosan mire buknak! Kerlek a valaszokban soroljatok fel azokat a belso illetve kulso tulajdonsagokat amiket a fiuk igazan szeretnek. 18 eves lany vagyok :) es 18 eves fiut szeretnek felcsipni.
2009. dec. 25. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ez a hülyeség, tudjuk hogy nem egyforma az ízlésük, lehetsz te divatos csaj mert az olyan menő, ha épp a kiválasztott pasinak teljesen más jön majd be akkor cseszheted. Legyél olyan amilyen lenni akarsz, ami neked tetszik és kész.
2009. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fontos hogy ne legyenek csúnya körmei, számomra egy francia manikűr alapelvárás. A szemöldöke legyen szép íves, ne legyen dzsungel, és ez vonatkozik a többi területekre is. Fontos még hogy szép tartása legyen, és legyen kifejezőkézsége, szépen tudjon beszélni.

Ha ezek a tulajdonságok illenek rád, írj priviben! :P

2009. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
öltözködj nöiesen valamit mutas meg magadbol hogy figyeljenek rád es ne legyel könyen megkaphato a fiuk szeretik ha meg kell szerezenek egy lányt
2009. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz úgy, mint egy 14 éves!

Lehet javítana az esélyeiden...

2009. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a mindenben természetes lányokat szeretem. Úgy viselkedésben mint kinézetben. Utálom ha kifesti magát vagy ha a melleit vagy a hátsó részét mutogatja.
2009. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tökéletes nő csinos alakú amin nincs egy dekka felesleg semm. Normál mellű de semmikép se nagy. Hosszú lábú. Természetes. Természetes hajú ez a hajszínre és a frizurára is vonatkozik. Szép helyes arcocskájú. Az arcvonás nagyon fontos. Az öltözködés mindegy. De mi pasik szeretjül a sima poló persze (ezért szűk) és farmer kombinációt. Sminkben pedig a szem? Szempillaspirál ennyi elég.Esetleg alapozó de kevés.
2010. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetes hajú,szép pofikájú,természetes smink, karcsú alak.Rendes, kedves.
2010. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] Kulsore nekem.
2010. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!