Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mexx- Mexx Woman parfüm,...

Mexx- Mexx Woman parfüm, szereted?

Figyelt kérdés
Tudom ezer ilyen kérdés volt, és így nehéz választ adni, hogy nem én szagoltam meg de sajnos az ünnepi rohanásba, nem sok időm volt parfümöket szaglászni. Arra lennék kíváncsi hogy a Mexx- Mexx Woman parfümnek milyen az illata? Azt olvastam hogy orientális-virágos, pár helyen azt, hogy citrusos. Nekem olyan illat kellene ami friss, mégis finom illatú, enyhén édes, de nem fűszeres. Azt szeretném kérdezni, hogy ennek a parfümnek milyen az illata? Friss, esetleg inkább erősebb, "orientális" ? Vagy inkább egy könnyű kis friss illat amit hétköznap, nyáron is lehet használni? Bocsi, hogy hosszú voltam de köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 26. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez a kedvencem. egy nagyon friss, csak nagyon enyhén édeskés.nekem olyan nyári szellő. semmiképpen sem erős, nehéz illat. én imádom!
2009. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én hányok tőle, és most nyugodtan lehet lepontozni
2010. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!