Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ékszer illik ehhez a...

Igabcsy kérdése:

Milyen ékszer illik ehhez a ruhához egy szilveszeti gálán?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam olyan képet amelyiken meg tudnám mutatni a ruhámat, de nagyon egyszerű, ezért leírom.


színe :sötét mélykék

anyaga:franciabársony

Földig érő, egyenes vonalú, oldalt magasan felvágott, testhez símuló, ujjatlan, magas nyakú ruha.

Van hozzá saját anyagából egy mell alattig érő hosszúujjú testhez álló kis boleró is.


Mivel nagyon egyszerű fazon és egyszínű, ezért úgy gondolom, hogy kiegészítőként egy látványos ékszerrel kellene feldobni.

Szerintetek milyen színű, stílusú az az ékszer (leginkább valami szép bizsura gondolok) ami illik az alkalomhoz is.

Ha képet is tudnátok linkelni az szuper lenne.


2009. dec. 26. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cipőd milyen színű lesz? És fog látszódni? Mert az ékszereket ahhoz is igazíthatnád. :)

De ha nem, akkor szerintem leginkább a csili-vili, kövecskés ékszerek passzolnának a ruhához. Mondjuk egy szett, "fehér"köves. :D

2009. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy fekete cipő. A ruha hossza miatt nem kellene kilátszódjon, de mivel szűk és oldalt magasan sliccelt, ezért tuti kilátszik majd.

Arra gondoltam jó lenne valami hosszú, nagy köves ékszer, mondjuk ezüst, és világoskék színkombinációban.

Valami ilyesmi. Szerintetek illik ilyent felvenni?

[link]

2009. dec. 26. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekm a ruha eleve nem teccik. De sztem inkább fehér egy nagy köves ékszert válassz.
2009. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az ékszer túl "komolytalan", vagyis túl színes meg nem is passzol a ruhához...

Inkánn fehér köveset válassz szerintem!!:)

2009. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem, ezust de legjobb ha fehérarany ékszert(esetleg apró kis szikrázó kövekkel)
2009. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól függ milyen gála...ha iszonyat puccos szerintem bizsuba ne menj.MEg amúgy is az milyen már.

De ha mindenképpen bizsu fehér köves.A legjobban azt tudnám ellképzelni ami olyan nyakkendő mintás.Tudod úgy néz ki mint egy nyakkendő.

De nem tom milyen magas nyakú.Ha garbó akkor minél terebélyesebb legyen a mellkasodon.De szerintem egy szép bros is kellően feldobná.

2009. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszolkat.

Mindenki a fehéret javasolja.... tehát van benne valami. De mivel a ruha is , a cipő is sötét, nem lesz túl kontrasztos?


Nem olyan nagyon puccos gála lesz, hanem egy hotel által szervezett wellness napokkal összekötött szilveszter.

Gondolom azért fel kell öltözni valahogy, mert mégsem házibuli.

Arany és ezüst ékszerem csak vékony és nagyon szolid van. Nem érvényesül a ruhán, ráadásul az állógallér miatt nem is illik hozzá.

Én úgy érzem mindenképp valami mutatós kellene, ami ellnesúlyozza a ruha egyszerűségét.

Ha valakinek van még ötlete, akkor szívesen várom.

2009. dec. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!