Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek bele rakhatom a...

Szerintetek bele rakhatom a 14 mm-es fültágítót az 1 centis fülembe?

Figyelt kérdés

na szóval, azt szereteném kérdezni, hogy ha belerakom a 14mmes fültágítót a fülembe(szilikon) akkor azt majd ki is tudom szedni valahogy ? mert amikor 6mm volt akkor beleraktam a szilikonos tágítót de nem tudtam kiszedni, csak úgy, hogy levágtam a peremét.

előre köszönöm a válaszokat.


2009. dec. 26. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

a-aa

max befogsz szarni a fájdalomtól. :)

fürdés közben nempróbáltad kiszedni? esetleg bekrémezni?

2009. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne tedd bele mert az a 4mm plussz túl sok. Belülről kirepedhet a füled ésakk az fáj szúr viszket egyszerre.

A 6mmeset nem tudtad kivenni, mert nem gyógyult be a füled rendesen. Ha vársz eleget akkor ki kell jönnie rendesen is.

2009. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te drága, előb utána kéne nézni a dolgoknak nem? Én akkoris majdnem beszartam mikor 2 milivel toltam feljebb. :)

Mondjuk a szilikon az bele megy..de sztem ne ugorj egyszerre 4 milit.

2009. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is így jártam, még akkoriban,h lekellett vágni a peremétX'D

azóta már nem csinálok ilyen okos dolgokat:'D

2010. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne tedd!!! Én 2mm-ert tágítottam tegnap szilikonnal, és egész éjjel nem aludtam annyira fáj!!!!!!!Ne járj úgy mint én, csak ezt kívánhatom!!!!!Csak lassan óvatosan!!!Inkább vegyél "csigát" 14 mm-eset. És naponta ÓVATOSAN húzz rajta egy kicsit.
2010. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én múltkor 6milit tágítottam egy nap alatt. én kibírtam annyira hihetetlenül nem fájt:D csak nagyon vérzett:D
2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Halihó! azóta kiszedtem,újra tágítottam és most jelenleg 26 mm-es a fülem :D

Azért kellett kivennem,mert túl gyorsan tágítottam és tiszta seb volt,fájt is,aztán inkább összehúztam és újra belevágtam.

2010. nov. 14. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18 ról 22 re ugortam és nemfájt csak 6-7 órát am ha kb 2-3-5 mili vastag a cimpám tudokmég 8-10 milit tágítani?
2013. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!