Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik női karóra...

Szerintetek melyik női karóra a szebb? Fiúk lányok véleménye ugyanúgy fontos (kép)

Figyelt kérdés

Egy fiatal nőn melyiket látnátok szívesebben, melyiket hordanátok vagy egyáltalán melyik szép és melyik nem?

23N

[link]


2014. máj. 6. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül egyik sem.

Inkább olyan kis tinilányosak.

A pillangósak egyáltalán nem tetszenek. Amiből csak piros van, az még a legjobb, de kár, hogy piros. Az első "csoport" meg azért nem tetszik, mert fura a számlapja, pl. 3 óra helyett 5-2 :D

2014. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jujj, összekevertem :D

A piros a fura számlapú. És az első csoport a legnormálisabb :)

2014. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tinédzser de nagy óramániás. rengeteg órám van. Nekem lila órám van ami az első képeken látni. Pontosan ugyanolyan de lilában. Nagyon szeretem, mert elegáns.

Bár nem pillangós, de hasonló mintázatú órám is van de sárga színben.

Az órák egyik előnye, hogy bármilyet viselhetsz ami tetszik, mert mind jól néz ki.

2014. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem az első csoportból a sötétkék nagyon jó! Illetve még talán a barna.
2014. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőből a fekete/fehér
2014. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül egyik sem tetszik:s


24N

2014. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek.
2014. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a dolog ,hogy olyan óra amiről az időt nem lehet pontosan és gyorsan leolvasni, mert se számlapja se beosztása nincs normálisan ,az nekem nem nevezhető órának. Akkor inkább vegyen valaki karkötőt.


Ezek közül ,ha lepkefétised van ,akkor a bal alsó még elfogadható. Amúgy a jobb felső lenne jó ha nem lenne ennyire piros.

2014. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem az 5. tetszik
2014. máj. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!