Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valahogy lehet keskenyíteni...

Valahogy lehet keskenyíteni az arcot?

Figyelt kérdés
Van valamilyen trükk, praktika smink amivel az arcformát vékonyítani lehet? Kicsit gömbölyűnek látom(nem vagyok kövér). Ha valaki tud valamilyen jó trükköt, annak örülnék . Köszönöm
2009. dec. 27. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
növeszd meg a hajad,hord kibontva,amikor pirosítót viszel fel ne a bumszlira ecseteld hanem az arcod közepe felé.
2009. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

h az atcod szélére egy nagyon picit sötétebb alapoózot kensz vékonyabbnak tűnik. ugyanez igaz az orra is ha a két szélére a tövéhez sötétebbet kensz vékonyodik:)

próbáld ki:)

2009. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szívd be a szád, így még jobban látod hol is van pontosan a járomcsontod. az orroddal egy vonalban kezdd el, és a füled felé vigyél fel bronzosítót/pirosítót. amelyiket szereted. ettől vékonyabbnak látszódik az arc


esetleg a frizuraváltoztatás. ha felcopfozod, azzal tényleg csak kiemeled a kerekségét. engedd ki, és ha nincs, esetleg vágass oldalfrufrut, vagy vágasd fokozatosra a hajad. :)

Ezek szerintem sokat segítenek, nekem is megéehetősen kerek az arcom :)

2009. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Könnyebb ha a hajadat kiengedve hordod de (bár ez pénzbe kerül) LEHET szó plasztikázásról is!
2010. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehogy plasztikáztasd már magad úristen!!!! Ezt nem gondoljátok komolyan?


Igen, szerintem is a hosszú haj sok esetben segíthet, ha kibontva hordod. Nekem is kerek a pofim inkább. Én a járomcsontomat szoktam hangsúlyozni, vagy pirosító stb. Ne két pöttyben tedd az arcod közepére hanem oldalra hosszan vagy V alakban rem érted.

2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Satu, bébóz ütő, kalapács.
2010. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!