Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbízható internetes rendelős...

Megbízható internetes rendelős oldal? (Ékszerek)

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan internetes oldalt, ahonnan ékszereket lehet rendelni, viszonylag olcsón. Ahol van választék, férfi és női ékszerek is.

Egyszer rendeltem internetről, és hát amit kihoztak... nem éppen olyanra számítottam, az ilyen helyzetet el szeretném kerülni.


2014. máj. 11. 19:56
 1/3 Patrickboy válasza:

Az ebay.com ot ajanlanam. Talan a világ legmegbízhatóbb webshopja. es ez azert van mert az ebaynek van egy vasarlói visszajelzés rendszere(minden tranzakcio utrán visszajelzest hagyhat hogy hogyan teljesitett az eladó és hogy elégedett e a temékkel. es ezalapjan a vasarló profiljan megjelenik hogy hany szazalekos az eladó, minél magasabb annéál megbízhatóbb) de amúgy az ebay corperacio eliditott egy programot egy idelye. ami abból áll hogy granciat vallal az osszes ebay oldalan eladott termekre. szoval ha megis ugy tortenik hogy nem elégedet talán átvág az eladó(ami nem tul nepszeru az ebay oldalan) az ebay visszafizeti az osszes penzt.


Én csak ajánlani tudom az ebayt. A legjobb oldal tényleg. és nemzetkozi. Én is rendeltem már ékszert innen (ezüst nyakláncot.. méghozzá Autráliából. teljesen meg voltam elégedve vele. De amugy barmit lehet innen rendelni. csak figyelni kell a postakoltsegekre meg hogy vallalnak e Magyarorszagra postázást. Amúgy az ebayen való vásárláshoz regisztálni kell a Paypal.com ami egyébként a paypal tarsvállalata. A világ legmegbízhatóbb fizetőmódszere.

2014. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom, ebayt ajánlom, az a lényeg, hogy csak 99% feletti eladótól vásárolj!
2014. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Www.goldess.hu

Ha elnyerte valamelyik a tetszésed írj és postázom.budapesten személyesen is átvehető

2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!