Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen géllakkot válasszak?

Milyen géllakkot válasszak?

Figyelt kérdés
2 hétre megyek júniusban nyári egyetemre és arra gondoltam, hogy ott nem akarok a körmeimmel foglalkozni, lesz elég dolgom. Lesznek formális, hivatalosabb események is, napközben egyetem, délután tengerpart. Tudnátok olyan körmös képeket mutatni, ami mindenhez menne? Sima franciát nem szeretnék. Illetve 2 hét alatt negyon lenőne? (imádom a mélyvörös körmöket, de szerintem az nem állná meg a helyét a formális eseményen, igaz?)
2014. máj. 12. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Átérzem a helyzeted, ugyanis gimnáziumban nekünk sem volt szabad semmi feltűnő lakkot viselni, ezért én mindig ilyen nude színeket festettem vagy csináltattam géllakkal. Itt csak pár példát mutatnék, de googleban ha rákeresel arra, hogy nude nails, ezernyi találatot hoz ki! :) Én követ rakatnék bele, a festett mintákat annyira nem szeretem, de természetesen kinek mi! :)

Most nekem bordó géllakk van felrakatva és NAGYON, még egyszer hangsúlyozom NAGYON kényes körmöm van, tehát lepattog gyorsan róla a lakk és gyakran be is szakad, de a géllakkot mégis nagyon szereti! :) Nem nagyon nő le, annyira nem látványos, nekem kb. 2-2,5 hétig bírja ki, pedig mosogatok, teszek-veszek, kertészkedek vele. Az a fontos, hogy jó szakemberrel csináltasd meg és gyönyörű fényes lesz a körmöd sokáig. Plusz még egy jó tanács: Ha meguntad nehogy otthon magadnak elkezd lereszelni. Ez tapasztalat. A körmöm túl lereszeltem, nos meg is lett a következménye... Hetekig, amíg ugye le nem nőtt a vékony rész, az is fájt, ha épp, hogy valamivel megérintettem.

Remélem szép lesz a körmöd! :)

2014. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!