Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha 3 nap alatt 5-ről 10...

Tóth V. kérdése:

Ha 3 nap alatt 5-ről 10 milliméterre tágítom a fülemet, akkor lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy elszakad,szétreped,stb?


(nem érdekel ha egyesek szerint ez gusztustalan,ha nem tetszik a téma jobbra van a piros x.)



2014. máj. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt nem tudod megcsinálni 3nap alatt, amúgy meg nem ajánlom mert megrepedhet a füled, aminek az lesz a következménye, hogy ki kell venned a tágítót a gyógyulás miatt és gyakorlatilag kezdheted az egészet elölről.

pont a fokozatosság a lényege az egésznek, az ilyen "rohanásnak" semmi értelme nincs.

2014. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HUUU nekem 2 nap alatt lett 3mm-ről 8mm... majdnem elsírtam magam annyira fájt a ki és betevés. Persze nem terveztem hogy 2 nap alatt kell az egészet így belekezdtem szép lassan, /fotózás miatt kellett marha gyorsan megcsinálnom./

Sebes volt, fájt, ha hozzáértek azt hittem meghalok T-T

Végül is majd' egy hét után még fáj /meg ugye sok srác haverom bunkó/ és ha hozzáérnek még mindig könnyes lesz a szemem *szipp* (14-lány, mostanában minden jobban fáj az átlagnál. több ideig maradnak meg a lila-kék foltjaim meg jobban fájnak is.)

SZÓVAL: nem lehetetlen csak kockázatos. visszagondolva megráznám magam, hogy : HÜLYE VAGY csináld lassan majd!

de semmi bajom nem lett, élek és válaszoltam neked is.

remélem a legjobbakat^^ sok sikert

2014. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,főleg az utolsónak:D Igazából már öt napja van benne a tágító,de még csak kb.8 milinél tartok.Eléggé vérzett reggel,meg gennyes és piros,meg is van dagadva,de főleg a fülcimpám alja.
2014. máj. 15. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

nekem is gennyes, dagadt volt. meg persze sebes volt alap. de már hétvégén szépen lement, színe is normális volt.:D

2014. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!