Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan tetoválás, ami pár...

Van olyan tetoválás, ami pár év alatt kikopik? Pontosan mennyibe kerül? A helye látszani fog vagy teljesen kikopik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy kérdésem ezzel kapcsolatban, de választ nem igazán kaptam. Kozmetikai tetoválásnak hívják... általában ezt csinálják szemöldökön, szemhéjon meg csinálnak szájkontúrt is, de van egy pár hely, ahol rendes tetoválást is csinálnak. De nem tudom, hogy pontosan hol. Pesten tudom, hogy van egy hely, de nekem az messze van és ha jól emlékszem 35000 és 110000 Ft között van az ára. Gondolom ugyanúgy, mint a rendes tetkóknál, attól függ az ár, hogy mennyi ideig készül és mennyi alapanyag kell hozzá. A tetoválás készítése után 1 hónappal meg kell erősíteni a színeket. A tartóssága 1-5 év, attól függően, hogy milyen a bőrfelület, és mennyire gyorsan kopik a bőr, mivel ezt ugyanúgy a bőr alá csinálják, de nem olyan mélyre, így egy idő után teljesen lekopik és nem látszik a helye.
2008. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, kozmetikai tetkónak hívják, bár ez a szó inkább szemöldökre, száj ill. szemkontúrra használatos. Lényege, hogy nem üti be mélyre a festéket, az irharétegbe, hanem direktbe a bőr alá, aztán ahogy kopik lefele a bőröd, úgy jön ez is ki. Fontos, hogy tudd, hogy nem egyenletesen fog kikopni, láttam már olyat, hogy pl a minta alsó része még megvolt a teteje már nem, vagy valahol hiányoztak belőle részek, hát egyátalán nem szép látvány.Ha teljesen kikopik majd, általában ez kb öt év, de mondom csak általában, akkor nem szabad, hogy maradjon helye. Valamivel drágább mint a hagyományos tetkó, de az ár függ a minta méretétől bonyolultságától. Kb. ennyi.
2008. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen... hm... meggondolandó.. :D
2008. aug. 1. 10:39
 4/4 anonim válasza:
Arra is vigyázz hogy nehogy átverjenek, egyik barátnőm 17 évesen csináltatott egy ilyen tetkót, most 32, és nem kopik...a tetkó jó drága volt, mivel elvileg eltünő tintával csinálták...hát ez még mindig nem tűnik..
2008. aug. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!