Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell franciamanikűrt...

Hogyan kell franciamanikűrt csinálni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy szettet.amiben 3körömlakk van egy fehér körömceruza és egy fapálcika. a körömlakkokat még értem.de a körömceruzát hogyan kéne alkalmaznom?és a fapálcika mire szolgál?
2009. dec. 28. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
pálcika hogy visszanyomd a végén a vékony bőrt a körömceruzával pedig "elsimítod"
2009. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A francia manikűr abban is különbözik a klasszikus manikűrtől, hogy nem kell áztatni.hanem ceruzával bár szerintem az lehet hogy narancsfa pálca, a hátulsó elszarusodott bőrredőt kell vele feltolni, majd utána egy bőroldó folyadékkal kell bekenni a körömlemez területét ahonann feltoltad a bőrt, de arra figyelni kell, hogy a bőrödre ne menjen rá, mert károsíthatja. így a még a körömre tapadt bőrt fel lehet szedni. utána átlátszó alaplakk, rózsaszín, fehér francia vég és fedőlakk. nekünk így tanították :)
2009. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És véletlenül nem egy szürke csomagolásban volt? És a szetthez volt ezüst dobozban sablon is, ugye? :D

Mert akkor nekem is ilyen van, és én sem használom a ceruzát, mert nem tartós (meg mert nem is tudom mire jó...) :)

2009. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:)


Fekete négyzet alakú neszeszerben volt.az van ráírva hogy TCW.és igen ezüst kisdobozban van a sablon:)

2009. dec. 29. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
a sablonnal vigyázz, mert előfordulhat hogy befolyik alája a festék, ha így nem menne ajánlanék neked egy pontozó tust, én is ezzel csinálom, ennek jóval vékonyabb az ecsete mint a sima körömlakk ecsetnek 300 ft körül van és ezzel a francia részt nagyon szépen meglehet csinálni :) ja és egy narancsfa pálcát ez kb olyan 40-50 ft ez jó tartós és a bőrt evvel feltudod tolni plusz a másik felével tudsz esetleg strasszot is a körmödre rakni :)
2009. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanezt kaptam és imádom kivéve a ceruzát mert azt már próbáltam mindenhogy használni de sehogy se jött be úgyis h bekentem vele a körmöm fehér részét utána meg rámentem átlátszó lakkal de a lakk meg elmosta és az egész körmöm olyan lett mintha ráfolyt volna a tej és megszáradt volna x)

a fapálca meg a bőr visszatolására van bár nem látom sok értelmét

2009. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a fapálcának az az értelme hogy van akinek a hátulsó bőrredő "ránő" a körmére és azt visszatolva jó pár mm-el megnő a körömlemez felülete. még mindig nem jöttem rá mi ez a ceruza de ha jól sejtem ez a körömfehérítő ceruza lehet :) azt be kell nedvesíteni és alulról kell vele befesteni/rajzolni a körmöd amúgy is fehér és szabad szél részét :) és így akkor egy gyors francia manikűr lesz, bár mondjuk ez szerintem nincsen annyira szép mint a rendes francia manikűr
2009. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!