Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsokra lenne szükségem!...

Tanácsokra lenne szükségem! Segitenétek?

Figyelt kérdés

Szóval. Szőke hosszú hajam van és kicsit kerek fejem.Kékeszöld szem.Szereném megkérdezni hogy milyen smink állna jól?illetve azt hogyan használjam.Eddig szempillaspirált,alapozót,és néha egy kis szemhélypúdert használtam.De nemtudom pl. hogy a szemhéjpudernál a szemen hova kell sötétebb árnyalatot és hova világosabbbat hogy jól nézzen ki.

Másodszor tudjátok szeretnék ilyen oldalfufrut. Viszont sokszor lelapul a hajam ezért nem biztos hogy jól állna. Valami haj ötlet még ami feldobhatná? Eredetileg hullámos a hajam.De vasalni szoktam mert ugy szebbb szerintemm:)

Köszi a válaszokat!


2009. dec. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

nappali sminknek hasznalj vilagos szineket, ne hasznalj ceruzat, egyszeru spiralt, ami se nem hosszabbit se nem dusit.

esti sminkhez hasznalj elenkebb szineket, fekete szemceruzat, fosszabbito spiralt

1. alapozas: az egesz arcot es a nyakat is kend be vekonyan

2. szemceruza: batran hasznald, minel vastagabb, annal nagyobbnak latszik a szemed. alul ne huzd a szempillavonal ala

3. valassz ki 1 szin 3 arnyalatat, ami illik a ruhahoz, kiegeszitokhoz

4. a legsotetebb szinnal fesd le a szemhely also reszenek felet (szemhely kozepetol kifele)

5. a kozeparnyalattal fesd le az egesz szemhelyad (ami a szemgolyot takarja) fesd le a sotetre festett reszt is halvanyan

6. a legfivagosabb, lehetoleg csillamos szinnel fesd le a szemgodor feletti reszt

7. spiral

8. szemoldok (en egy kiurult spiralt hasznalok) nem a szinezes a lenyeg, hanem hogy lesoporjuk rola a felesleges alapozot, szemfesteket

9. szajfeny vagy ruzs

2009. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. dec. 29. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon gyönyörű tud lenni egy kék szem fekete szemceruzával kihúzva és szürkésfekete szemhélypúderrel befestve............a szemhélyad belső részeit (ami közelebb van az orrodhoz) azt világosabbra hagyd és kifele sötétedjen egészen a feketéig

és szerintem a vasalt haj áll jól neked mert azt mondtad h egy kicsit kerek az arcod az meg pont megnyújtja azt

2009. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!