Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline one by one vagy a...

Maybelline one by one vagy a big eyes szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?:-) Aki próbálta valamelyiket,vagy akár mindkettőt az írjon:)

Köszi előre is!



2014. máj. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a One by One Satin Black a legjobb. Imádom a keféjét.
2014. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a One by One Satin Black-et próbáltam. Még jó, hogy fél áron vettem, mert egy hétig próbálkoztam vele, utána ki akartam dobni, de inkább tesóm elkérte. Olyan folyós volt, hogy hiába a jó kefe, összeállt tőle a szempillám. Egyet pislogtam, és a szemhéjam tiszta fekete lett tőle (lehet azért, mert elég hosszú szempilláim vannak, de más spirállal nem volt ilyen gond). Sokat kellett várni, hogy megszáradjon, és le tudjam törölni, amit összemaszatolt. Miután megszáradt megkeményedtek tőle a szempilláim, és morzsolódott. A szaga is szerintem borzalmas. Én ebből kiindulva Maybelline spirált többet nem veszek. A kefék tényleg jók, ennek is jó volt, de maga az anyag benne használhatatlan. A Lovely sárga vagy kék spirálja ezerszer többet ér, és az fele annyiba sem kerül. (Mondjuk én Max Factor False Lash Effect Fusiont használok, szerintem az a legjobb.)
2014. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!