Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet kapni ilyen kontaklencsét?

Lehet kapni ilyen kontaklencsét?

Figyelt kérdés

Tetszik,de nemtudom,h barna szemen is ilyen lenne-e?!


[link]


2009. dec. 29. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kapni lehet,ja,csak egy picit átlátszik a szivárványhártya körül,ha az eredeti szemszín sötét,hülyén tud kinézni.
2009. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem nem nyitja meg a képet, én kérdeztem egyszer optikában hogy szines kontaklencse nekem milyen lenne.

barna szemem van, aztmondták nincs értelme mert nemfog látszani

2009. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nemlátsziik??:O..

neee,én nekem kell egy ilyen!

kérek méég válaszokat!

2009. dec. 29. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Bénán átlátszik,mint Paris Hiltonnak vagy Pamela Andersonnak.Fúj.Inkább nevetséges,mint esztétikus.
2009. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én azt nem értem ,hogy lehet vkinek ilyen színű szeme...oké genetika.Kár,h engem nem áldott meg az élet ilyen szemekkel..

de mondjuk nem sötétbarnák a szemeim,hanem világosak..akkoris átlátszik?:/

2009. dec. 29. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Jófej vagy:)Próbáld ki:)
2009. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jófej-e vagyook??áááannyiranem:D

megyek ,,fel" is próbálok egyet..(ha kapok ilyet)

de ha nem lesz jó...huuu....>:@ akkor....akkor.. visszajövök>:D..

2009. dec. 29. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

:D

Nem látszik át,hanem olyan sötét a szemed,bnőm zöldet vett,(barna a szeme) és egyáltalán nem látszott neki át..

Amúgy lehet ilyen szem,mert nekem is ilyen színű:D

2009. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Freshlooknak van olyan lencséje ami jó sötétbarna szemre is, de az is kicsit átlátszik. Elég hülyén néz ki úgy...
2009. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aszta, mintha a saját szememet látnám. pont olyan mit az enyém. :D ez neked tetszik? Mert én sötétkék kontaktlencsével takarom el. xD Vannak olyan lencsék ami a barna szemet is megváltoztatják. az a lényeg hogy radikális színváltoztató legyen. tessék ittvan, ez megváltoztatja majd:

[link]

regisztrálj, és állítsd be hogy nulldioptriás legyen. Viszont előtte el kéne menned dokihoz, hogy megmondják hogy milyen a szemed görbület e és átmérője. ha pont annyi mint ami ott írnak, akkor rendeld meg bátran. és kérj meg egy kontaktosat hogy tanítson be, mert az elején szar berakni. sok sikert! :)

2009. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!