Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen általában a minősége a...

Milyen általában a minősége a Michael Kors replika óráknak?

Figyelt kérdés
7 ezer forint szerintem nem sok egy óráért ezért kérdezem.:) Ennyiért lehetne megrendelni. Viszont ha hamar kiesnek belőle a kövek mert rossz a minősége, akkor ennyit sem adok érte. Nem ismerem a márkát.

2014. máj. 21. 18:46
 1/2 anonim válasza:
Több fajta replika van van ami 15000ft de két nap után szét jön sajnos ezt előre nem lehet megmondani csak aki már rendelt onnan ő tudja én 3000ftért vettem az enyém és szinte minden nap rajtam van de semmi baja ahány oldalról lehet rendelni annyi fajta
2014. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb MK replika az ebayről van, és nagyon sok pénzt pakolnak rá az eladók, szóval ha tudsz, akkor rendelj onnét, tök ugyanaz, csak mérföldekkel olcsóbban. Sztem ugyanolyan minőségű fémből van, mint azok a más kínai karórák, amiket hozzád dobnak 2000 Ft-ért az aluljáróban. Ezeknek a minősége is változik. Amit első körben tudnék mondani, hogy érdemes lekenni színtelen körömlakkal ezeket a fém részen, mert hajlamosak ledobni magukról a felső festékréteget.

Amúgy meg 7000 Ft-ért én már inkább elmennék egy középkategóriás minőségi óráshoz, 1-2 ezrest hozzádobva már tényleg minőségi órát kapsz (max. nincs rajta a fake felirat meg nem szupertrendi, de attól még szép).

2014. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!