Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőm építész végzettséggel...

Barátnőm építész végzettséggel nem talál normális munkát, érdemes elvégeznie a műkörmös szakmát? A tanfolyamon túl nagyon sok plusz befektetést és időt jelent?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mer ha jól értelmeztem a tanfolyam meg a kellékek kb 150 ezer Ft. Ezt én adnám neki, úgymond ajándékba.

Ezen kívül még nagyon sok nehézséget jelent elhelyezkedni?

Nyilván ha én adom a pénzt, szeretnék biztosra menni, csak lévén fiú vagyok, nem értek a műkörmökhöz, nem jártam még szépségszalonban se soha...

Elméletem szerint azért lenne neki jó ez a szakma (azontúl h szívesen elvégezné), mert a kétes álláslehetőségek és állandó próbaidőzések mellett legalább némi biztos keresete is lenne, ha egy idő után önálló ügyfélkört kialakítana.


2014. máj. 21. 21:00
 1/3 reptoid ***** válasza:
Felejtsd el.
2014. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nem hozza vissza a belefektetett pénzt. Meg azért már diplomával...
2014. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
diploma vaze...ES??haljon ehen? mekkora tulkepzes volt mar az elmult 10 evben mindenfele semmirekello (szoszerint!) szakmakbol...szaros 150 ezret siman visszahoz vele, csak ra kell fekudnie a dologra,ennyi.
2015. márc. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!